Numpadsiz RGB mekanik klavye önerisi

Bütçem en fazla 400 TL dediğin klavyeyi gözden geçirecem.
Geek GK61 veya Royal Kludge G87 almanizi oneririm.

Royale Kludge G87'yi görmüştüm beğendimde ama genelde 50 milyon tıklama ömrü falan var çoğu mekanik klavyenin bu klavyenin 20 milyonmuş galiba gözüme bir az geldi uzun süre kullanmak istiyorum alacağım klavyeyi o yüzden bir arada kaldım.
ZUOYA X51 Wired 87 Keys Mechanical Gaming Keyboard Desktop Blue/Black Switch RGB Back Light Russian/English Keyboard for Laptop Computer Computer Peripherals from Computers & Office on banggood.com bu klavye nasıldır ?

Royale Kludge G87'yi görmüştüm beğendimde ama genelde 50 milyon tıklama ömrü falan var çoğu mekanik klavyenin bu klavyenin 20 milyonmuş galiba gözüme bir az geldi uzun süre kullanmak istiyorum alacağım klavyeyi o yüzden bir arada kaldım.
20 milyon kere bir tusa basmaniz sizin 3-4 yilinizi alir zaten. Ikinci klavye benim kullandigim klavyeye benziyor. Tuhaf bir switch turu var, outemu mu diye dusundum fakat degil gibi duruyor. Bence RK G87 veya Geek GK61'i alin.

20 milyon kere bir tusa basmaniz sizin 3-4 yilinizi alir zaten. Ikinci klavye benim kullandigim klavyeye benziyor. Tuhaf bir Switch turu var, outemu mu diye dusundum fakat degil gibi duruyor. Bence RK G87 veya Geek GK61'i alin.

Geek GK61 bayağa küçük geldi F1 tuşları falanda yok en azından onlar olsun istiyorum FPS oyuncusuyum ama belki lazım olursa falan diye düşündüm yoksa Motospeed CK61 direk alırdım. White Switch'in sesi çok hoşuma gidiyor.

Geek GK61 bayağa küçük geldi F1 tuşları falanda yok en azından onlar olsun istiyorum FPS oyuncusuyum ama belki lazım olursa falan diye düşündüm yoksa Motospeed CK61 direk alırdım. White Switch'in sesi çok hoşuma gidiyor.
F1 tuslarini FN+1 gibi aktiflestirebiliyorsunuz. Fiziksel olarak olmasini istiyorsaniz Redragon Kumara'ya bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı