500TL Numpadsiz Mekanik Klavye önerisi

Doğukan Ürker

Kilopat
Yer
Albuquerque
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yazılım ve oyun amaçlı kullanacağım Türkçe ve numpadsiz mekanik klavye önerilerinizi bekliyorum. Mümkünse fazla sesli bir switch olmasın.

Yazılım ve oyun amaçlı kullanacağım Türkçe ve numpadsiz mekanik klavye önerilerinizi bekliyorum. Mümkünse fazla sesli bir switch olmasın.
GamaKay MK61 sarı Switch'li beyaz modelini almanı öneririm ve alırken telefon uygulamasını kullan indirim yapıyor ve ilk kez satın satın alım yapıyorsan sana yeni kullanıcı kuponu veriyor ayrıca BGRATON kodunu girip extra indirim alabiliyorsun.

Ben bu bütçede bunu aldım sessiz isterseniz sarı öneririm.
61 tuş klavye istemiyorum. Yön ve F tuşları için extra tuşlara basmak istemiyorum.

61 tuş klavye istemiyorum. Yön ve F tuşları için extra tuşlara basmak istemiyorum.

Rekabetçi oyun oynayan biriyseniz yön ve F tuşlarına ihtiyacınız yok ama hikaye tabanlı oyunlar oynayan biriyseniz kupon kardeşliği ile attığım klavyenin sarı switchlisini almanı öneririm ve almadan önce satıcıyla konuşup ürünün fiyatını 3 ya da 4 dolar olarak göstermesini istersen düşük vergi ödersin.

Rekabetçi oyun oynayan biriyseniz yön ve F tuşlarına ihtiyacınız yok ama hikaye tabanlı oyunlar oynayan biriyseniz kupon kardeşliği ile attığım klavyenin sarı switchlisini almanı öneririm ve almadan önce satıcıyla konuşup ürünün fiyatını 3 ya da 4 dolar olarak göstermesini istersen düşük vergi ödersin.
Kod yazan biriyim o yüzden yön ve F tuşlarına ihtiyacım var rekabetçi oyunlar dışındaki oyunları gamepad ile oynuyorum. Hocam ürünü yurt dışından almak istemiyorum bütçeyi 100-150 tl daha arttırıp TR'den almak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı