NVIDIA 4000 serisi ekran kartı alanlara Diablo 4 hediye!

TT12X

Picopat
AMD'nin 6000 serisi ekran kartı alanlara Last of Us hediyesinden sonra NVIDIA tarafından cevap gecikmedi. 4000 serisi bir ekran kartı alanlara NVIDIA 1200 TL değerinde Diablo IV hediye ediyor. Birkaç hafta önce de Diablo'nun NVIDIA kartlarını bozduğuyla ilgili haberler çıkmıştı. İki firmanın da itibarını korumak için böyle bir kampanyaya gittiğini düşünebiliriz.
Rekabetin böyle kullanıcı lehine gelişmesi güzel bir şey.

AMD'nin 6000 serisi ekran kartı alanlara Last of Us hediyesinden sonra NVIDIA tarafından cevap gecikmedi. 4000 serisi bir ekran kartı alanlara NVIDIA 1200 TL değerinde Diablo IV hediye ediyor. Birkaç hafta önce de Diablo'nun NVIDIA kartlarını bozduğuyla ilgili haberler çıkmıştı. İki firmanın da itibarını korumak için böyle bir kampanyaya gittiğini düşünebiliriz.
Rekabetin böyle kullanıcı lehine gelişmesi güzel bir şey.

Ah bide şu VRAM konusunda lehimize kullansakta VRAM'i çoğaltsalar.

4060 Ti 16 GB ile çıkarsa o zaman ortalık yanar hocam.

4070'e 12 GB koy sonra bir alt model olan 4060'a 16 GB VRAM koy gerçekten VRAM politikasi çok çok garip.

Şu an RX6900XT kullanıyorum ve geliştirdiğim bir yazılım nedeniyle Nvidia'ya geçiş yapmak durumundayım. Bu hediye işi güzel oldu. 4070 ya da Ti olanını düşünmekteydim. Hızlıca elden çıkarayım o vakit.

O karttan 4080'e geçilir en kötü. 4070/Ti almanızı tavsiye etmem.
Oyun amaçlı kullanmıyorum ve saf gücü 4070Ti ile eş değer. Teknoloji ve yapı olarak 4070Ti daha güçlü. Yazılımsal hesaplama, içerisindeki codeclerin render performansı vb. etkenler nedeniyle Nvidia'yı tercih edeceğim.

Kasım 2022'de 16 bin TL'ye satın aldığım Sapphire RX6900XT Toxic Liquid Edition kartın 2. el ederi 13 bin TL...

Geri
Yukarı