NVIDIA 432.02 sürücüsü sorunlu mu?

flyeagle

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi NVIDIA 432.02 sürümünün herhangi bir sorunu mu var? Ben bir sıkıntı yaşamadım, herhangi bir bilginiz var mı?

Kendiniz söylüyorsunuz sıkıntı yaşamadım diye. Daha niye kurcalıyorsunuz siz sorun yaşamıyorsanız kullanmanıza bakın. Nvıdıa'nın sorunlu sürücü çıkardığını bu güne kadar asla görmedim. Zaten kendileri test ediyor sonra beta sürüm veriyorlar tüm kullanıcılara açık şekilde sonrada tam sürüm olarak sürücüyü yayınlıyorlar.

Sorunun varsa güncellemeleri yap. Mesala benim gece ışığı sorunum ve mavi ekran alma vardı Chrome tarayıcıda devamlı güncelliyordum. Baktım iki sorunumda çözüldü yeni sürüm çıktı ancak sorunum yok güncellemiyorum ne zaman opsiyonel sürüm den çıkınca o zaman tekrar güncelliyorum. Benim ekran kart AMD sende ona göre yap işte.

Kendiniz söylüyorsunuz sıkıntı yaşamadım diye. Daha niye kurcalıyorsunuz siz sorun yaşamıyorsanız kullanmanıza bakın. Nvıdıa'nın sorunlu sürücü çıkardığını bu güne kadar asla görmedim. Zaten kendileri test ediyor sonra beta sürüm veriyorlar tüm kullanıcılara açık şekilde sonrada tam sürüm olarak sürücüyü yayınlıyorlar.
Yabancı kaynaklarda sorunlar olduğunu belirttiği için size sormak istedim acaba sizde yaşıyor musunuz? Amacım konu kurcalamak size sormak sizi sinir edecek soruysa o zaman niye cevap veriyorsunuz? Anlamıyorum. Güzel dille bunu belirtebilirdiniz.

Yabancı kaynaklarda sorunlar olduğunu belirttiği için size sormak istedim acaba sizde yaşıyor musunuz? Amacım konu kurcalamak size sormak sizi sinir edecek soruysa o zaman niye cevap veriyorsunuz? Anlamıyorum. Güzel dille bunu belirtebilirdiniz.
Sen o yabancı kaynaklara inanacaksan eğer o yabancı kaynaklar eski sürücülerin daha yüksek FPS verdiğinide söylüyor. Sinirli cevap vermedim siz öyle anladınız anlaşılan. Ayrıca bir kullanıcı kullanımda sorun yaşamıyorsa o kullanıcı için sorun yoktur. Yada bir kullanıcı bir sorun yaşadığında o sorun herkes için geçerli bir sorun değildir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı