NVIDIA 820M Sistem CS:GO'da kaç FPS alır?

İşletim sistemi
Windows 10
GT620M düzeltmeyi yapayımda. 4 GB RAM ile zaten drop yer ama konu iyi ayarla daha iyi alabileceği. OC yapmadan bile NVIDIA ayarları ve oyu ayarlarını iyi ayarlayıp netlikten kaybetmeden FPS'i arttırabilir. Ben Zoom'da ders açıkken aynı zamanda CS:GO ölüm maçı oynarken 45FPS sabit alıyordum yukarıda bahsettiğim sistemde.

Laptopa OC asla asla ve asla yapılmaz. Çok üst düzey modeller hariç. Performans artışı yaşansa bile çok tehlikelidir ekran kartını yakmayı geçtim sorunsuz oynarsınız belki ama birkaç ay sonra pişman olursunuz.

Laptopa OC asla asla ve asla yapılmaz. Çok üst düzey modeller hariç. Performans artışı yaşansa bile çok tehlikelidir ekran kartını yakmayı geçtim sorunsuz oynarsınız belki ama birkaç ay sonra pişman olursunuz.
Zaten değişme zamanı gelmiş. Artı olarak OC'de ekran kartım 65 derecede stabil kalıyor.

Zaten değişme zamanı gelmiş. Artı olarak OC'de ekran kartım 65 derecede stabil kalıyor.

Stabil olabilir fakat her an görüntü gidebilir GPU'yu bozabilir OC laptoplara yapılması çok riskli eski PC deyip önemsememekte kötü satar değerlendirirsin 1500-2200TL her neyse konuyu dağtmaya gerek yok.

Geri
Yukarı