NVIDIA Denetim Masası açılmıyor

TheMeteAdam

Hectopat
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 10400F, 16 GB Team Force 3200 mhz 16Cl, Sandisk SN570 500GB, Toshiba Mq01abd100 1TB, Rx 6500 XT, MSI H510M-A PRO.
Meslek
Day Trader
Arkadaşlar sanırım internette bununla ilgili bayağı içerik var ancak hiçbiri sorunumu çözemedi. Çoğu kişide hizmetler bölümünden durdurulmuş NVIDIA container ancak bende halen çalışır vaziyette. Windows 10 kullanıyorum. 4 gün önce çalışıyordu hatta LoL için Ultra grafik ayarladım ancak şu an Valorant için yapmak istediğimde şu hatayı alıyorum: Şu anda GPU'ya bağlı bir ekranınız yok. Ne yapmam gerek bilgisi olan varsa yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
ÖNCELİKLE MERHABALAR EKRAN KARTINIZLA EKRANINIZ BAĞLANTISI KESİLMİŞ EN KÖTÜ İHTİMAL İSE EKRAN KARTINIZIN BOZULDUĞUDUR LAKİN ÖYLE OLDUĞUNU DÜŞÜNMEMEKTEYİM NVİDİA DENETİM MASASINI SİLİP TEKRAR KURDUĞUNUZDA SORUNUZUN ÇÖZÜLECEĞİNİ UMUYORUM...

ÖNCELİKLE MERHABALAR EKRAN KARTINIZLA EKRANINIZ BAĞLANTISI KESİLMİŞ EN KÖTÜ İHTİMAL İSE EKRAN KARTINIZIN BOZULDUĞUDUR LAKİN ÖYLE OLDUĞUNU DÜŞÜNMEMEKTEYİM NVİDİA DENETİM MASASINI SİLİP TEKRAR KURDUĞUNUZDA SORUNUZUN ÇÖZÜLECEĞİNİ UMUYORUM...
Denetim masasını tekrar nereden indirebilirim aslında pek gerek kalmadı windows ayarları > Sistem > Grafik Ayarları 'ndan uygulamalara (istediklerime) tek tek Nvidia ekran kartını atadım şu an sorunsuz çalışıyor teşekkürler.

Geri
Yukarı