Çözüldü NVIDIA Denetim Masası ekran bölümü neden görünmez?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

boobie

Picopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba,
Yeni sistem topladım Ryzen 5 7600X ve 4070 Ti var. Ekran kartı sürücüsünü yükledim fakat NVIDIA denetim masasında ekran bölümü vs yok.
Yardımcı olur musunuz? Monitörümde DP kablosu ile bağlı.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-09-23 004635.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-23 004635.png
    47,2 KB · Görüntüleme: 61
Dün de vardı hocam ya.

Onun dışında da sıcaklık değerlerini açtım sıvı soğutucum var 240mm işlemci sıcaklığı 70 derecelere çıktı bu normal mi bana absürt geldi.
Genel olarak sistemde bir sorunum mu var diye soruyorum kusura bakmayın değilse monitörü değiştireceğim çünkü.

Performans sorunu monitör ile alakalı değildir. Monitör sadece görüntü verir o yani. Dün de varsa ayrı bir konu açın onun için bambaşka bir sorun çünkü sıcaklık kötü değil 7600X fazla ısınıyor ona rağmen iyi sayılır

Performans sorunu monitör ile alakalı değildir. Monitör sadece görüntü verir o yani. Dün de varsa ayrı bir konu açın onun için bambaşka bir sorun çünkü sıcaklık kötü değil 7600X fazla ısınıyor ona rağmen iyi sayılır

Hocam beni Afterburner açtıktan sonra Valorant'ta neden ekran kartı kullanımım %0 göründü. Ekran kartım bozulmuş olabilir mi?

Hocam beni Afterburner açtıktan sonra Valorant'ta neden ekran kartı kullanımım %0 göründü. Ekran kartım bozulmuş olabilir mi?
Ekran kartı 0 kullanılıyorken 300 fps alıyorsun onu anlamadım sadece

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sadece işlemci kullanılıyor olsa 90 100fps falan alırsın %0 değildir bence

Ekran kartı 0 kullanılıyorken 300 FPS alıyorsun onu anlamadım sadece

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sadece işlemci kullanılıyor olsa 90 100FPS falan alırsın %0 değildir bence

Bilmiyorum ki hocam. Akşam eve geçip kayıt alıp konu açarım, sizi de etiketlerim sorun yoksa.

Yeni konular

Geri
Yukarı