NVIDIA Denetim Masasında Ekran Ayarları görünmüyor

robdocc1

Picopat
Daha fazla  

Dosya Ekleri

• 1690711044078.png
    1690711044078.png
    17,2 KB · Görüntüleme: 17
Laptoplarda da harici GPU var.
Wow.Evet var?
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600H with Radeon Graphics 3.30 GHz.
Bununla mı alakalı? (laptop)
Laptoplarda ekran kartının görüntüsü işlemci üzerindeki ekran kartı üzerinden verilir eğer mux switch yoksa ki sizde yok gözüküyor.
Nvidia denetim masasında sadece nvidia ekran kartına bağlı ekranlar gözükür doğal olarak.Amd nin programından bazı şeyler ayarlayabilirsiniz ama nvidia gibi detaylı değildir ve oc izin vermez.Yapabileceğiniz birşey yok.Ne yapmak istemiştiniz?

WoW. Evet var?

Laptoplarda ekran kartının görüntüsü işlemci üzerindeki ekran kartı üzerinden verilir eğer MUX Switch yoksa ki sizde yok gözüküyor.
NVIDIA denetim masasında sadece NVIDIA ekran kartına bağlı ekranlar gözükür doğal olarak. AMD'nin programından bazı şeyler ayarlayabilirsiniz ama NVIDIA gibi detaylı değildir ve OC izin vermez. Yapabileceğiniz bir şey yok. Ne yapmak istemiştiniz?

Overclock'un yapılamayacağını mı söylüyorsunuz? Aklımda OC yapmak vardı ama istediğim şey renk ayarlarına girmekti.

Overclock'un yapılamayacağını mı söylüyorsunuz? Aklımda OC yapmak vardı ama istediğim şey renk ayarlarına girmekti.
Malesef oc yapamazsınız ama amd nin dahili grafik sürücüsü olması lazım.Bi yazın arama yerine amd graphics diye belki çıkar.

Ama oc yapamazsınız buna tek izin veren firma nvidia maalesef.

Maalesef OC yapamazsınız ama AMD'nin dahili grafik sürücüsü olması lazım. Bir yazın arama yerine AMD Graphics diye belki çıkar.

Ama OC yapamazsınız buna tek izin veren firma NVIDIA maalesef.

Benim laptopun aynısından kullanan çoğu kişi OC yaptı bende o yüzden yapmayı düşünüyordum da sizin dediğinizi okuyunca şaşırdım çünkü dediğim gibi çoğu kişi aynı modele OC yaptıgını söylemişti.

Maalesef OC yapamazsınız ama AMD'nin dahili grafik sürücüsü olması lazım. Bir yazın arama yerine AMD Graphics diye belki çıkar.

Ama OC yapamazsınız buna tek izin veren firma NVIDIA maalesef.

Bu arada bilgisayarda AMD Graphics diye bir şey bulamadım.

Benim laptopun aynısından kullanan çoğu kişi OC yaptı bende o yüzden yapmayı düşünüyordum da sizin dediğinizi okuyunca şaşırdım çünkü dediğim gibi çoğu kişi aynı modele OC yaptıgını söylemişti.
Panele mi oc yaptı? Biraz imkansız gibi?Eğer ekran kartı diyorsanız yapabilirsiniz ama performansı ısıdan dolayı kötü bile etkileyebilir o değişir.

Amd radeon softwareymiş sanırım indirmeyi deneyin illa ayarları olması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı