Oyun için telefon tavsiyesi

Bütçe
20.000

cenkkoray

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, güzel bir telefon tavsiyesi istiyorum.
Wild Rift, PUBG, cal of duty ve Warzone mobil.
Tarzi oyunlari için 90FPS veren cihaz düşünüyorum ama.
Samsung S22 ile POCO X6 arasında kaldım. POCO'larda yazılımsal sorun var diye güvenemiyorum. Samsung'larda ise bataryadan dolayı tereddütteyim.
Samsung S22 alınır mı sizce?

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba, güzel bir telefon tavsiyesi istiyorum.
Wild Rift, PUBG, cal of duty ve Warzone mobil.
Tarzi oyunlari için 90FPS veren cihaz düşünüyorum ama.
Samsung S22 ile POCO X6 Pro arasında kaldım. POCO'larda yazılımsal sorun var diye güvenemiyorum. Samsung'larda ise bataryadan dolayı tereddütteyim.
Samsung S22 alınır mı sizce?

Merhaba cenkkoray, POCO'yu şiddetle tavsiye ederim bir ara elimde POCO X3 Pro vardı telefonu 2. el almama rağmen beni 1.5 sene idare etti ve o sıralar aşırı oyun oynuyordum yani bu demek oluyor ki telefonun kasasını hızlı eritiyordum ki ona rağmen 1.5 sene beni idare etti, göz önünde 2. el telefon olduğunu da bulundur. Eğer POCO alacak olursan 2 sene en az götürür seni, kronik bir rahatsızlığı var %70 işlemci %30 anakart arıza çıkartıyor hiç kötü düşünme bu 2 sene içinde olacağı için sağlam bir telefoncuya götürürsen 3-4 bine hallediyorlar yani bu demek oluyor ki 2 sene içinde köşeye her gün 5 lira atsan bu fiyatı karşılıyor ve tamirden sonra telefonun ilk aldığın gün gibi oluyor.Oyun için telefon istiyorsun POCO X6 Pro serisi seni rahatlıkla kasmadan donmadan bu isteğini karşılayacak ve 120FPS desteği olan her oyunda minimum 120FPS alırsın çünkü bu telefonda 8 çekirdek işlemcisi var ve 12 GB RAM sayesinde arka planda rahatlık sağlarken oyunda FPS düşmesi tarzı şeyler asla görmen mümkün değildir,uzun lafın kısası alıcağından pişman olmazsın.

Merhaba cenkkoray, POCO'yu şiddetle tavsiye ederim bir ara elimde POCO X3 Pro vardı telefonu 2. el almama rağmen beni 1.5 sene idare etti ve o sıralar aşırı oyun oynuyordum yani bu demek oluyor ki telefonun kasasını hızlı eritiyordum ki ona rağmen 1.5 sene beni idare etti, göz önünde 2. el telefon olduğunu da bulundur. Eğer POCO alacak olursan 2 sene en az götürür seni, kronik bir rahatsızlığı var %70 işlemci %30 anakart arıza çıkartıyor hiç kötü düşünme bu 2 sene içinde olacağı için sağlam bir telefoncuya götürürsen 3-4 bine hallediyorlar yani bu demek oluyor ki 2 sene içinde köşeye her gün 5 lira atsan bu fiyatı karşılıyor ve tamirden sonra telefonun ilk aldığın gün gibi oluyor.Oyun için telefon istiyorsun POCO X6 Pro serisi seni rahatlıkla kasmadan donmadan bu isteğini karşılayacak ve 120FPS desteği olan her oyunda minimum 120FPS alırsın çünkü bu telefonda 8 çekirdek işlemcisi var ve 12 GB RAM sayesinde arka planda rahatlık sağlarken oyunda FPS düşmesi tarzı şeyler asla görmen mümkün değildir,uzun lafın kısası alıcağından pişman olmazsın.
Yazılımsal hatalari var güvenemiyorum Xiaomi Redmi Note 10S kullaniyorum Telefonum arzalandi değiştirmek zorundayim 2.5 doldu Arkadaşim Samsung S22 al geç kafan rahat olur dedi poco x6 da düşündüm ama yazılım sorunu olduğu için tamirat yaptirmakla uğraşmak istemiyorum

Alin S24 veya S24 farkli modellerini gecin hocam yeni de cikti taze taze.
Butcem fazla vermek istemiyorum Reisim

Poco X6 Pro öneririm. Biraz bekleyip üzerine koyabilirseniz birkaç güne Poco F6 serisi tanıtılacak.

Oyun için alınmaz. Batarya ve ısınma sorunu olan bir işlemciyi barındırıyor.

Kullanıcılarından böyle bir sorun duymadım.
Yazılımsal hata dan dolayı korkuyorum M

Yazılımsal hatalari var güvenemiyorum Xiaomi Redmi Note 10S kullanıyorum telefonum arzalandi değiştirmek zorundayim 2.5 doldu arkadaşim Samsung S22 al geç kafan rahat olur dedi POCO X6 da düşündüm ama yazılım sorunu olduğu için tamirat yaptirmakla uğraşmak istemiyorum.

Bütçem fazla vermek istemiyorum reisim.

Dostum telefonu alır almaz direkt beni tamire götür diyecek bir telefon değil Redmi ile POCO serisini bir tutmamanı öneririm ve ayrıca karar senin, eğer üst düzey oyun oynuyorsan POCO al geç yarım saat bir saat oyun oynayıp çıkacaksan Samsung al geç.

Poco X6 Pro öneririm. Biraz bekleyip üzerine koyabilirseniz birkaç güne Poco F6 serisi tanıtılacak.

Oyun için alınmaz. Batarya ve ısınma sorunu olan bir işlemciyi barındırıyor.

Kullanıcılarından böyle bir sorun duymadım.
İnternette de araştırdım Kullanicilarin birçoğu yazılımdan şikayetçi

Yazılımsal hatalari var güvenemiyorum Xiaomi Redmi Note 10S kullanıyorum telefonum arzalandi değiştirmek zorundayim 2.5 doldu arkadaşim Samsung S22 al geç kafan rahat olur dedi POCO X6 da düşündüm ama yazılım sorunu olduğu için tamirat yaptirmakla uğraşmak istemiyorum.

Bütçem fazla vermek istemiyorum reisim.

Yazılımsal hatadan dolayı korkuyorum m

İnternette de araştırdım kullanicilarin birçoğu yazılımdan şikayetçi.

Evet bende telefonu alırken birçok o şikayeti gördüm fakat kolay kolay elinde patlamaz o telefon. Madem bu kadar korkuyorsun neden hala merak ediyorsun :)

Dostum telefonu alır almaz direkt beni tamire götür diyecek bir telefon değil Redmi ile POCO serisini bir tutmamanı öneririm ve ayrıca karar senin, eğer üst düzey oyun oynuyorsan POCO al geç yarım saat bir saat oyun oynayıp çıkacaksan Samsung al geç.
Kararsız kaldım:D
Poco kullanan bi tanıdığım vardı şimdi kullanıyor mu bilmiyorum o geliyor aklıma Samsung desem bataryadan muzdarip görünür o ki poco alcaz mecbur bataryala uğraşmak zor

Evet bende telefonu alırken birçok o şikayeti gördüm fakat kolay kolay elinde patlamaz o telefon. Madem bu kadar korkuyorsun neden hala merak ediyorsun :)
Emin olmak için:D

Kararsız kaldım:D
POCO kullanan bir tanıdığım vardı şimdi kullanıyor mu bilmiyorum o geliyor aklıma Samsung desem bataryadan muzdarip görünür o ki POCO alacağız mecbur bataryala uğraşmak zor.

Emin olmak için:D

Güven bana telefonu aldıktan sonra vazgeçemeyeceksin eğer üst düzey bir oyuncuysan bu telefonla oynayışın kat kat değişecek çünkü özelliklerini say say bitmez, 120Hz ekranı mı desem 12 GB RAM mı desem 8 çekirdek işlemcisini mi desem 480Hz dokunma tepkisi mi desem vallaha resmen POCO'nun reklamını yapıyorum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı