Nvidia Destek Deneyimim

Benim GTX1050 Ti ekran kartım var ve Nvidia Share ile ilgili bir sorunla karşılaşmıştım. DDU ile silip tekrar yüklememe rağmen sorunu çözememiştim. Nvidia ile iletişime geçtim ve gerçekten çok bilgili ve ilgili olduklarını gördüm. İngilizce'm pek iyi değil fakat az çok yazdıkları şeyleri anladım ve çözüme ulaştım. Gerçekten bir ürün aldıysanız sonuna kadar destek verdiklerini söyleyebilirim.
NOT: Artık Nvidia fanıyım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim GTX1050 Ti ekran kartım var ve Nvidia Share ile ilgili bir sorunla karşılaşmıştım. DDU ile silip tekrar yüklememe rağmen sorunu çözememiştim. Nvidia ile iletişime geçtim ve gerçekten çok bilgili ve ilgili olduklarını gördüm. İngilizce'm pek iyi değil fakat az çok yazdıkları şeyleri anladım ve çözüme ulaştım. Gerçekten bir ürün aldıysanız sonuna kadar destek verdiklerini söyleyebilirim.
NOT: Artık Nvidia fanıyım :)

Senin adına sevindiğimi söylemeliyim. O kadar para verip sorun çıktığını görmek insanı çileden çıkarabiliyor. Şimdi rahatlamışsındır :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı