NVIDIA DLSS çok abartılıyor

Babaci

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. RDR 2'yi sorunsuz bir şekilde Ultra grafiklerde 90 FPS civarı oynuyorum. Ekran kartım RTX 3060. DLSS teknolojisinin görüntüye ve performansa etkisini merak ettim. Test edip karşılaştırmak istedim. 10-15 civarı FPS artışı oluyor ama oyun oynanabilir seviyede olmuyor maalesef. Çoğu oyun kanallarındaki tanıtımda bakın hiçbir fark yok gibi pazarlanıyor. Atacağım fotoğrafta Arthur'un saçlarına bakın sadece :). Maalesef tamamen balon ve kullanılacak gibi değil.

Screenshot 2022-03-26 17-03-00.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İlginç RDR2'de denemedim ama Shadow Of Tomb Raider, Fortnite gibi oyunlarda denedim FPS artarken bozulma olmadı.

Arkadaşlar merhaba. RDR 2'yi sorunsuz bir şekilde Ultra grafiklerde 90 FPS civarı oynuyorum. Ekran kartım RTX 3060. DLSS teknolojisinin görüntüye ve performansa etkisini merak ettim. Test edip karşılaştırmak istedim. 10-15 civarı FPS artışı oluyor ama oyun oynanabilir seviyede olmuyor maalesef. Çoğu oyun kanallarındaki tanıtımda bakın hiçbir fark yok gibi pazarlanıyor. Atacağım fotoğrafta Arthur'un saçlarına bakın sadece :). Maalesef tamamen balon ve kullanılacak gibi değil.

Eki Görüntüle 1356778

Performans modunda çok bulanıklaşıyor görüntü.

Eki Görüntüle 1356778

Oyundan oyna göre değişiyor mesela Rust da dls açmak çok mantıksız ama başka bir oyunda çok gerekli oluyor burada bir oyun ile yorum yapmak mantıklı değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı