NVIDIA Driver yüklerken "Windows logo sınıaması" hatası

oguzhansr40

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Haçker
Öncelikle selamun aleyküm. Windows XP kullanıyorum. Bu aralar çok mavi ekran verdiği için DVD ile kurtarma yaptım. Driver kurarken "Windows logo sınaması" hatasını alıyorum. Seçeneklerde ise "devam et ve yüklemeyi durdur" var. Ben ise umursamadan "devam et" diyorum. Önceden bir sorun yaşamamıştım. Bu aralar çok fazla olmaya başladı. Mavi ekran sebebinin o olduğunu düşünüyorum. Ben bunu nasıl düzeltirim? Eğer daha düşük bir sürüm gerekiyorsa linkini atar mısınız? Şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim. İyi günler. Lazım olursa diye hatada yazılanı buraya yazdıyorum. Çünkü elimde fotoğraf atacak bir şey yok;

Bu donanım için yüklediğiniz yazılım:
NVIDIA GeForce G100.

XP ile uyumluluğunu doğrulamak için Windows logo sınamasından geçemedi. (bu sınamanın önemini bildir.)

Bu yazılımın yüklenmesine devam etmek, sisteminizin doğru çalışmasını hemen veya daha sonra bozabilir. Microsoft, bu yüklemeyi durdurmanızı ve Windows logo sınamasını geçmiş yazılım için donanım üreticisi ile bağlantıya geçmenizi önerir.

Not: Kullandığım Driver sürümü 340.52.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı