NVIDIA düşük gecikme modu açılmalı mı?

Selamlar. Bu gun NVIDIA denetım masasında dusuk gecıkme modu diye bır şey gordum sanırsam tepkımeyı hızlandırıyormus. Bunu acmalı mıyım oyunlar için? Valorant oynuyorum. Valorant'ın kendı ayarlarında bu var. Denetim Masası'ndan acayım mı yoksa sadece Valorant da acmam yeterlı mı?

Selamlar. Bu gun NVIDIA denetım masasında dusuk gecıkme modu diye bır şey gordum sanırsam tepkımeyı hızlandırıyormus. Bunu acmalı mıyım oyunlar için? Valorant oynuyorum. Valorant'ın kendı ayarlarında bu var. Denetim Masası'ndan acayım mı yoksa sadece Valorant da acmam yeterlı mı?

Şiddetle açmanı öneriyorum Valorant'dan da açabiilrsin ya da Denetim Masası'ndan.

Dostum sence Denetim Masası'ndan mı acayım yoksa Valorant'ın ıcınden mı ekran kartım GTX 1650 bu arada yuksek ayarlarda 144 sabıt oynuyorum FPS sıkıntım yok.

Sadece Valorant için açmak istiyorsan Valorant içinden aç ama tüm oyunlarda istiyorum diyorsan "destekleyen oyunlar "Denetim Masası'ndan aç.

Hocam konuyla bayağı alakasız ama, kartından memnun musun?
Memnunum hocam, şöyle diyeyim 2GB VRAM RDR 2 gibi hayvani güzel ama bir o kadar sorunlu oyunlarda yetmiyor. O yüzden 4GB olanı almanızı tavsiye ederim. CP77 dahil her oyunu şuan açıyor ileride açacakta.

Yeni konular

Geri
Yukarı