NVIDIA ekran kartı fiyatları ucuzlar mı?

Yakın zamanda NVIDIA'nın elindeki bitcoin fiyatlarındaki sallantının da etkisi ile 3000 serisi stoklarında fazlalık yaşadığını ve bunu eritmek adına fiyatlarda indirime gideceği ile alakalı bir yazı okumuştum(Kaynak). Eğer doğruysa bir fiyat düşüşü bekleniyor hocam. Ancak kur konusunda net bir şey söyleyemiyorum eğer kurda ciddi artış olursa indirime rağmen hemen hemen aynı fiyata veya daha yüksek fiyata denk gelmesi de mümkün.

Olacak en fazla Asus'un incehesap, gaming.gen.tr ile falan yaptığı anlaşmalarda olan stoklar artar birazcık daha uyguna alırız da msrp ye yine düşmez.

Açıkçası bende öyle düşünüyorum haberler biraz gözümü çeldi.

Aynı haberler Haziran ayından beri yapılıyor. NVIDIA'nın elinde çok RTX 3000 serisi kalmış, fiyatlar düşüyormuş vb. piyasaya yansıyan bir şey yok. NVIDIA her zaman müşteri bulur kendisine geçen sene 1050 Ti'ları geri ürettirip itelediler millete.

Yeni nesilleri beklemek, gerekirse bir alt modelini almak her zaman daha karlıdır. RTX 4060'ın 3070'i tokatlayacağını söylemek zor değil.

Aynı haberler Haziran ayından beri yapılıyor. NVIDIA'nın elinde çok RTX 3000 serisi kalmış, fiyatlar düşüyormuş vb. piyasaya yansıyan bir şey yok. NVIDIA her zaman müşteri bulur kendisine geçen sene 1050 Ti'ları geri ürettirip itelediler millete.

Yeni nesilleri beklemek, gerekirse bir alt modelini almak her zaman daha karlıdır. RTX 4060'ın 3070'i tokatlayacağını söylemek zor değil.
Haklısınız ekran kartı hariç sistem elimde kurmayı bekliyorum. Sanırım sipariş vereceğim direk beklemenin faydası yok gibi duruyor.

Haklısınız ekran kartı hariç sistem elimde kurmayı bekliyorum. Sanırım sipariş vereceğim direk beklemenin faydası yok gibi duruyor.

Şimdi alacaksan al bir tane, ne kadar çok beklersen bu sefer "keşke az daha bekleyip 4000 serisi alsaydım" dersin. Gidip de en pahalı modellerini alma tabii ki, en ekonomik 3070 neyse yapıştır gitsin.

Şimdi alacaksan al bir tane, ne kadar çok beklersen bu sefer "keşke az daha bekleyip 4000 serisi alsaydım" dersin. Gidip de en pahalı modellerini alma tabii ki, en ekonomik 3070 neyse yapıştır gitsin.
İnno3D İCHİLL x4 düşünüyorum yarın sipariş veririm büyük ihtimalle teşekkürler.

@kino imzanındaki AMD ekran kartından memnun musunuz sizde problem yaşadınız mı acaba? 6800'den problemlerinden dolayı vazgeçtim de.

Son düzenleme:
İnno3D İCHİLL x4 düşünüyorum yarın sipariş veririm büyük ihtimalle teşekkürler.

@kino imzanındaki AMD ekran kartından memnun musunuz sizde problem yaşadınız mı acaba? 6800'den problemlerinden dolayı vazgeçtim de.

Memnunum alalı 1 seneyi geçti herhangi bir sorun yaşamadım.

Geri
Yukarı