NVIDIA G105M sistem GTA IV için yeterli mi?

İşletim sistemi
Windows 7

Baristkgz

Decapat
Arkadaşlar Acer Extensa 5635G bilgisayarım var. Sistem özellikleri şunlar;
İşletim sistemi: Windows 7 Ultimate.
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.1 GHz.
Bellek: 2 GB RAM.
Ekran kartı: 512MB NVIDIA GeForce G105M.
Benim sorum şu bu sistemle sıkıntısız bir şekilde kasma donma olmadan GTA 4 oynayabilir miyim? İnternette GTA4'ün minimum sistem gereksinimleri şu şekilde;

GTA 4 minimum sistem gereksinimleri
  • Işletim sistemi: Windows XP SP3 veya vista sp1.
  • Işlemci: Intel Core 2 Duo 1, 8 GHz, AMD Athlon X2 64 2,4 GHz.
  • Bellek: 1, 5 GB RAM.
  • Ekran kartı: 256 MB NVIDIA 7900, ATI X1900.
  • Depolama alanı: 18 GB.
Benim sistemim yeterli görünüyor ancak malumdur bilgisayar eski bir bilgisayar olduğundan, oyununda boyutu yüksek olduğundan yüklemeden önce kaldırır mı? Oynayabilir miyim? Bir sormak istedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Optimizasyon sorunlu oyun zaten. Deneyerek öğrenebilirsiniz. Yoksa arkadaşlar bilmeden öylesine kaldırma yok sorunlu yok efendim neymiş hiç açmaz derler. Yani en doğru cevabı bulmak için deneme yolu.

Hocam sistem gereksinimlerine aldanmamak gerekiyor. Bir de GTA IV optimizasyon sorunlu bir oyun. Bence oynamanız zor.

Tamamdır teşekkürler.
Optimizasyon sorunlu oyun zaten. Deneyerek öğrenebilirsiniz. Yoksa arkadaşlar bilmeden öylesine kaldırma yok sorunlu yok efendim neymiş hiç açmaz derler. Yani en doğru cevabı bulmak için deneme yolu.

Teşekkürler.

Bende Win 10 Pro
İntel Core 2 Duo 2.0 GHz
4 GB Ram
Ati Mobilty hd 500 tarzı 256 mb ekran kartı ile oynuyordum ama akışkan olduğunu söyleyemem en düşük ayarlarda bir şekilde oynanıyırdu ama kasıyordu.
Dedikleri gibi siz deneyin şansınızı. Ekran kartı belleği belki akıcılık katacaktır.
Ama kendi kullandığım sistem ile düşündüğümde yüklemenin mantıklı olmayacağını söyleyebilirim size.

Eski bir ekran kartı oynatacağını sanmıyorum.

Teşekkürler.
Bende Win 10 Pro.
Intel Core 2 Duo 2.0 GHz.
4 GB RAM.
ATI mobilty HD 500 tarzı 256 MB ekran kartı ile oynuyordum ama akışkan olduğunu söyleyemem en düşük ayarlarda bir şekilde oynanıyırdu ama kasıyordu.
Dedikleri gibi siz deneyin şansınızı. Ekran kartı belleği belki akıcılık katacaktır.
Ama kendi kullandığım sistem ile düşündüğümde yüklemenin mantıklı olmayacağını söyleyebilirim size.

Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı