Çözüldü NVIDIA GeForce 6150SE güncel driver

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Code.pwn

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartımda bu gözüküyor, internetde güncel driver bulamadım. Bilgisayar çok eski umarım vardır.
-
Bilgisayarım da 4 GB RAM bulunuyor, kullanabildiğim 3Gb

1665242923844.png

Son düzenleme:
Çözüm
@KITT, @liveforspeed, @Zerons, aklınızı mı kaçırdınız? Adamın attığı ekran kartı 2006 yılında üretilmiş ve 2015'de sürücü çıkartıyor. Bu ekran kartı Legacy olarak sürücülerde geçiyor. Sakın bu sürücüyü indirmeyin. Bilmiyorsanız insanları yönlendirmeyin.

Tükürdüğünü yalama vakti. 309'muş.

Son düzenleme:
@KITT, @liveforspeed, @Zerons, aklınızı mı kaçırdınız? Adamın attığı ekran kartı 2006 yılında üretilmiş ve 2015'de sürücü çıkartıyor. Bu ekran kartı Legacy olarak sürücülerde geçiyor. Sakın bu sürücüyü indirmeyin.
Attığım linkteki SUPPORTED PRODUCTS sekmesine girip "GeForce 6150SE nForce 430" olarak aratırsan destekleyip desteklemediğini görebilirsin. Kart GeForce 6 Series olarak geçmekte ek olarak.

Bilmiyorsanız insanları yönlendirmeyin.
Kimin bilip bilmediği konusunda endişelerim var...

@KITT, @liveforspeed, @Zerons, aklınızı mı kaçırdınız? Adamın attığı ekran kartı 2006 yılında üretilmiş ve 2015'de sürücü çıkartıyor. Bu ekran kartı Legacy olarak sürücülerde geçiyor. Sakın bu sürücüyü indirmeyin. Bilmiyorsanız insanları yönlendirmeyin.
Salla salla salla salla titret.

Umarım işime yarar, buna benzer önceden indirmiştim fakat başarısız oluyordu, umarım yanlış hatırlıyorumdur, sonucu paylaşacağım.
Ekran kartımı destekliyor, sürücü.

Mevcut en son sürücü bu. Windows 7 en son desteklenen sürüm. Ekran kartı çok kötü. DirectX 9 destekliyor. Oyuna bulaşmayın derim. CS 1.6 açabileceğinden şüpheliyim.

Geri vites. 309 sürücüsüymüş.

CS 1.6 açabileceğinden şüpheliyim?

100FPS sabit alıyorum.

@Kıtt

1665293557115.png

Teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı