NVIDIA GeForce 820M GeForce Experience programı kuruluma devam edemiyor hatası

DDU ile sürücüyü ve kalıntılarını kaldırın. Daha sonra nvcleanstall ile temiz bir kurulum yapın.

Sürücü sürümü olarak "425.31 notebook" seçin.

Riskli bir şeymi peki.

Değil hocam, riskli olsa uyarı yapardım. Sadece eski sürücüyü ve kalıntılarını temizleyecek. Hata almamak için nvcleanstall ile minimum sürücü kurulumu yapmanızı önerdim.

Teşekkür ederim.

Değil hocam, riskli olsa uyarı yapardım. Sadece eski sürücüyü ve kalıntılarını temizleyecek. Hata almamak için nvcleanstall ile minimum sürücü kurulumu yapmanızı önerdim.

Hocam ben DDU ile kalıntıları temizledimde nv cleanstallı nasıl yapacağımı anlamadım bütün bileşenleri indireyim mi bir yardım eder misin?

Hocam nasıl yapacağım bir bakar mısınız nvcleanstallda bileşenleri hepsinimi indireyim.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim.

Hocam ben DDU ile kalıntıları temizledim de nv cleanstallı nasıl yapacağımı anlamadım bütün bileşenleri indireyim mi bir yardım eder misin?

Bileşen seçme kısmında sağ alttan minimumu işaretleyip öyle devam edin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Laptop kullanıyorum bir yerde kesinllikle optimusu seçin diyordu. Sıkıntı çıkarmaz değil mi?

Yoksa yapayım mi direk minimumdan laptoplar kesinlikle optimus seçsin yazıyordu bir yerde.

Laptop kullanıyorum bir yerde kesinllikle optimusu seçin diyordu. Sıkıntı çıkarmaz değil mi?

Yoksa yapayım mi direk minimumdan laptoplar kesinlikle optimus seçsin yazıyordu bir yerde.

Dahili GPU kullanmayacaksanız seçmeye gerek yok. Sürekli harici GPU kullanmak biraz daha fazla güç tüketebilir o kadar.

Teşekkürler.

Çıkartmaz. Dahili GPU gerekmiyorsa minimum seçip ilerleyin. Güç tasarrufu gibi düşünebilirsiniz. Oyunda vs. değilken otomatik olarak dahili GPU kullanmaya başlıyor.

1679766633722.png

Bu ekran geldi burada neyi tikleyeceğim.

Geri
Yukarı