NVIDIA GeForce Experience driver yüklerken mavi ekran hatası

Hocam söylemedim ama, ben 2 ay önce gibi Windows 10'a geçtim ve otomatik inen driver sürümü 6259 ile biten bir NVIDIA platform controllers and Framework sürücüsü var. Ben bugün yeni sürücüyü normalce indirdim ve mavi ekran aldım. Bir de Aygıt Yöneticisi kısmından güncelleyince mavi ekran alıyorum. Çözemedim bir türlü.

Bu arada Driver Booster'dan olduğunu sanmıyorum çünkü DDU ile silip denediğimde gene hata aldım.

Hocam NVIDIA'nın sorunu çözmesini bekleyeceğiz başka çare yok.

Hocam söylemedim ama, ben 2 ay önce gibi Windows 10'a geçtim ve otomatik inen driver sürümü 6259 ile biten bir NVIDIA platform controllers and Framework sürücüsü var. Ben bugün yeni sürücüyü normalce indirdim ve mavi ekran aldım. Bir de Aygıt Yöneticisi kısmından güncelleyince mavi ekran alıyorum. Çözemedim bir türlü.

Bu arada Driver Booster'dan olduğunu sanmıyorum çünkü DDU ile silip denediğimde gene hata aldım.

Çözülene kadar da driver yüklemeyeceğiz.

Hocam NVIDIA'nın sorunu çözmesini bekleyeceğiz başka çare yok.

Çözülene kadar da driver yüklemeyeceğiz.
hocam nvidia ile alakalı olduğunu artık hiç sanmıyorum. sizde de nvidia platform driverı eskiyse bu yüzden olduğu belli. bu sürücü sıkıntılı ya da (windowsun bana indirdiği sürücü) neden bilmediğim bir şekilde bende eski sürücü var. bunun sebebini anlamış değilim. windowsu kurduğumdan beri bu sürücü var. neden anlamıyorum. sürücüye geri dön seçeneği de yoktu.

her şey güncel tek o değil

Son düzenleme:
Hocam NVIDIA ile alakalı olduğunu artık hiç sanmıyorum. Sizde de NVIDIA platform driverı eskiyse bu yüzden olduğu belli. Bu sürücü sıkıntılı ya da (Windows'un bana indirdiği sürücü) neden bilmediğim bir şekilde bende eski sürücü var. Bunun sebebini anlamış değilim. Windows'u kurduğumdan beri bu sürücü var. Neden anlamıyorum. Sürücüye geri dön seçeneği de yoktu.

Her şey güncel tek o değil.

Bende güncel hocam sürücü tarih 10 Ocak mı?

Eskiden driver pack kullanmıştım ondan sonra başladı her şey. Format attım gene de düzelmedi.

DDU ile siliyorum otomatik eskisi iniyor.

Intel sürücülerinin de eskisi iniyor. Yenisi inmiyor kendi elimle güncelliyorum gene eskisi iniyor.

Eskiden böyle bir şey olduğunu hiç hatırlamıyorum format atınca bile düzelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır benimki 2021 sürücüsü.

Eski sürücüyü güncelleyince neden hata veriyor ki.

Ne var bunda.

11.05.2021 yazıyor.

Hocam dediğim gibi NVIDIA platform ve NVIDIA grafik sürücü ikisinde de sorun var isterseniz konunun en başına gidin bana ilk yardim eden bile yazmış.

Eskiden driver pack kullanmıştım ondan sonra başladı her şey. Format attım gene de düzelmedi.

Intel sürücülerinin de eskisi iniyor. Yenisi inmiyor kendi elimle güncelliyorum gene eskisi iniyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bundan temiz kurulum ile Windows 11 kurun sürücüleri yükleyin hocam.

Hocam evet haklı olabilirsiniz ama benim kardeşimde de aynı ekran kartı var. Yaptıklarının aynısını yapıyorum gene de onda yeni bende eski sürücü var.

10 Ocak değil 5 Ocakmis.

Hocam dediğim gibi NVIDIA platform ve NVIDIA grafik sürücü ikisinde de sorun var isterseniz konunun en başına gidin bana ilk yardim eden bile yazmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bundan temiz kurulum ile Windows 11 kurun sürücüleri yükleyin hocam.

Hocam daha yeni temiz kurulum yaptım ve hiç düzeleceğini sanmıyorum.

10 Ocak değil 5 Ocakmis.

Evet kardeşimde de o var. Fakat benim sürücüm hiçbir şey kurmadığım halde eski iniyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı