NVIDIA GeForce Experience sürekli tekrar güncelleme istiyor

TwoRuleMusic

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Experience uygulaması üzerinden hem Game hem de Studio sürücülerini güncellemeye çalışınca tekrar tekrar kurmamı istiyor.

Ekran görüntüsü 2023-08-06 015304.png

Game driverini güncelleyince kuruldu olarak gözüküyor ama ardından Studio driverini güncelleyince Game Ready sürücü ekranında tekrar güncelleme ve kurulum ekranı çıkıyor. Game'yi güncelliyorum bu sefer Studio sürücü ekranında güncelleme ekranı çıkıyor.

DDU ile de kaç kez sildim ekran kartı sürücülerini yapmadığım denemediğim yöntem kalmadı.

Bunun çözümünü bilen yardımcı olursa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Studio driverları ile Game driverları farklı şeyler de senin yaptığın sağ cebinden sol cebine bir şey koyup sonra sol cebinden sağ cebine tekrar koymak olmuş o yüzden sürekli guncelleme var sanıyorsun. Her gördüğünüz şeye tıklamadan önce açıklamaları okursanız problem yaşamazsınız.

Studio driverları ile Game driverları farklı şeyler de senin yaptığın sağ cebinden sol cebine bir şey koyup sonra sol cebinden sağ cebine tekrar koymak olmuş o yüzden sürekli guncelleme var sanıyorsun. Her gördüğünüz şeye tıklamadan önce açıklamaları okursanız problem yaşamazsınız.
kardeşim benim öncelikle yaşadığım sorunu ya ben anlatamadım ya sen anlayamamışsın. hani güncelleme gelir ve sen o güncellemeyi yaparsın sonrasında güncellenmiş olur ya heh işte o bende olmuyor güncelliyorum tekrar istiyor güncelliyorum tekrar istiyor. anlatabiliyor muyum? anlamadıysan eğer direkt ekran videosu çekeyim senin için yüklerim youtubeya :D

Ekran kartı modeli nedir?
RTX 3060 Notebook

kardeşim benim öncelikle yaşadığım sorunu ya ben anlatamadım ya sen anlayamamışsın. hani güncelleme gelir ve sen o güncellemeyi yaparsın sonrasında güncellenmiş olur ya heh işte o bende olmuyor güncelliyorum tekrar istiyor güncelliyorum tekrar istiyor. anlatabiliyor muyum? anlamadıysan eğer direkt ekran videosu çekeyim senin için yüklerim youtubeya :D

RTX 3060 Notebook
Sadece 1 tanesini kuracaksın işte. Benim anladığım sen bir game kurup bir studio kuruyorsun.

Silip bir alt sürümünü kurun. Sonra tekrar silip eskisini kurun.
denerim dostum

Sadece 1 tanesini kuracaksın işte. Benim anladığım sen bir game kurup bir studio kuruyorsun.
dostum işte demek istediğim ikisini birden kurabiliyordum ve ikisini birlikte hatasız güncelleyebiliyordum tekrar da istemiyordu. şimdi birini kurunca diğeri gidiyor. oyun oynarken game driverini seçip grafik işine geçince diğerini mi seçeceğim her defasında

Son düzenleme:
denerim dostum

dostum işte demek istediğim ikisini birden kurabiliyordum ve ikisini birlikte hatasız güncelleyebiliyordum tekrar da istemiyordu. şimdi birini kurunca diğeri gidiyor. oyun oynarken game driverini seçip grafik işine geçince diğerini mi seçeceğim her defasında
Normalde ikisinin aynı anda kurulamıyor olması lazım diye biliyorum ben. Birinin sürücüsü grafik işlerine göre optimize, öteki oyun için.

You cannot have both NVIDIA Studio and NVIDIA Game Ready Drivers installed on your system at the same time(Sisteminizde hem NVIDIA Studio hem de NVIDIA Game Ready Sürücüleri aynı anda yüklü olamaz) diyor yani.

Normalde ikisinin aynı anda kurulamıyor olması lazım diye biliyorum ben. Birinin sürücüsü grafik işlerine göre optimize, öteki oyun için.
benim bildiğim ve bi kaç izlediğim videoda ''game driveri oyunlar için ama eğer sen hem oyun hem grafik işiyle uğraşıyorsan studio driverini da kurmanızı öneririm adobe media encoderde daha hızlı çıktı almanızı sağlıyor'' gibisinden bir kaç bilgi vardı. kısacası ikisi de aynı anda kurulabiliyor diye biliyorum

eğer dediğin gibiyse grafik işine geçtiğimde studio sürücüsünü kuracağım her defasında sanırım

Hayır hocam 2'si aynı anda kurulamaz herkeste öyle bende de Game Ready drıverı kurulu sureklı Studio Driver'ını gösterıyor. Sen 3 noktadan geameready drvırını sececeksın onda guncelleme var mı ona bakacaksın bildiğim kadarı ile Studio Driver'i oyun Driver'ini içinde barındırmıyor ama oyun drıvarının ıcınde ikisi de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı