Nvidia Geforce GT630 Ekran Kartını Almalı mıyım ?

Topu topu 336 gflopsluk işlem gücüne ve 28 gb/sn bant genişliğine sahip bir kart. Yani Crysis 3'ü ancak minimumda oynatır. Fillrate de yerlerde sürünüyor. GTX 660 derseniz performans 1.8 teraflops'a ve 144 gb/sn'ye çıkıyor. 2 ürün arasında yaklaşık 6 kat fark var.

GT630 ekran kartı ac3 crysis3 gibi güncel oyunlar için yeterli midir? Değilse sizce nasıl bir ekran kartı almalıyım?
Güzel kardeşim, sen hiç kimseye bakma. O güzel olmayan diyenler acaba soruyorum, ben o ekran kartında acaba en ağır oyunları son sistem nasıl oynadım acaba? Benimki de Nvidia geforce gt630.

Son düzenleyen: Moderatör:
guzel kardşeim sen hiç kımseye bakma o guzel olmayan diyenler acaba soruyom ben o ekran kartında acaba en agır oyunları son sistem nasıl oynadım acaba benımkıde nvida geforce gt630
Biraz gerçekçi ol aşkına. Sen öyle diyorsun diye Crysis 3'ü Ultrada açmayacak. Benimki de GT 630 demişsin, en ağır oyunları oynadım demişsin. Ancak güleriz buna.

Kardeşim Allah yukarıda, ben neden yalan söyleyeyim? Ghost'u bitirdim.

Crysis 3 oynadın ? Bende Gt620M ile oynadım ama low ayarlarda aa efektlerin hepsi kapalı. 720p de 20, 25+ fps ile kasmadan oynadım. Peki sen gidip oyunu full hd de medium, high da mı oynadın? Yazdıklarınıza biraz dikkat edin ya da bir şeyleri bilerek yazın. Bu arada soruya gelecek olursak. AC3 çok rahat oynadığımı hatırlıyorum kendi kartımda. Crysis 3 benim gibi low 720p aa falan kapalı oynarsın. İnternette ekran kartını yanına da oynamak istediğin oyunu yazarsan tonla video çıkacaktır. Bu videolardan fikir yürütebilirsin.

Kardeşim Allah yukarıda, ben neden yalan söyleyeyim? Ghost'u bitirdim.
Bende 1 sene öncesine kadar gt630 kullanıyordum. Kimi kandırıyorsun sen Crysis 3'ü high da açmayı bir dene bakalım neler oluyor. Kart low da bile 20 fps yi zor alıyor sen kalkmış high dan bahsediyorsun.Ağır oyunlardan kastın ne onuda pek anlayamadım.

Almayın aldırmayın. Donanım cahillerinin sözlerine de kanmayın.

Herkesin FPS tatmin seviyesi farklıdır. Bu yüzden teorik konuşuyoruz. (Bu arada Türkçe'mizi katletmişsin, tebrik ederim.)
ayn kardeşim ama son kalıtedede oynadım yanı ghost gibi oyunuda acaba sziin dediginz ekran kartı başkamı ben başka ekran kartındanmı bahsedıyom benım gt geforce 630 128 bit 2gb 3d desteklı phyx desteklı ben bunu derım

ayn kardeşim ama son kalıtedede oynadım yanı ghost gibi oyunuda acaba sziin dediginz ekran kartı başkamı ben başka ekran kartındanmı bahsedıyom benım gt geforce 630 128 bit 2gb 3d desteklı phyx desteklı ben bunu derım
Sadece susun.:D Ben GT 650M ile Ghost'u medium ayarda bazı ayarlar da low da oynadım. Tabi bu çözünürlüğe de bağlı. Ben Full Hd de oynadım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı