NVIDIA GeForce NOW, 10 Milyon Aboneyi Geride Bıraktı

Şu zamanda o kadar para veremeyip giriş-orta arası seviyelerde bile sistem alamayan insanlar için gayet iyi. Ben para biriktirene kadar bununla takılmaya karar verdim. 100'lük internet var.

Sorun, servise zaten para verildiği halde paralı oyunların satın alınmış olması gerekliği. Yüksek fiyat. Düşük internet hızları. 4K ve 8K kullanamamamız.

8K oyun var mı? Varsa ben bilmiyorumda?
Korsan mı oynamak istiyorsun o yasal değil bir kere
İnternet hızının onlarla bir ilgisi de yok yani.

Sen o kadar sistem yap. Bilgisayarı iyi olmayan kişileri oynat. Sonra "abi yapma" nickli biri oturduğu yerden çöp sistem desin. :D

Aylık 75TL, internet parası 120TL, oyun parası 300+. İnsanlar bu sistemi bilgisayarı iyi olmadığı için almak istiyor. Ama ona vereceğine ayda 500TL taksit ile 6000TL bir bütçe ile bir sistem dizersin.

Aylık 75TL, internet parası 120TL, oyun parası 300+. İnsanlar bu sistemi bilgisayarı iyi olmadığı için almak istiyor. Ama ona vereceğine ayda 500TL taksit ile 6000TL bir bütçe ile bir sistem dizersin.
GeForce Now iyi bir uygulama ama sana katıldığım noktalar tabii ki var. Xbox Game Pass gibi bir oyun kütüphanesi olsa neyse 75 TL kabul dersin. Ama dediğin gibi bu paraya zaten bir sistem toplarsın. Yakın zamanda türkiyeye gelecek xCloud uygulaması ile Xbox Game Pass üzerinden 45 TL gibi bir fiyata istediğin oyunu oynayabileceksin.

Fiyatın pahalı olması uygulamayı çöp yapmaz. Oldukça iyi bir sistem, senin ekonomin kötüyse adamlar ne yapsın?

Geri
Yukarı