Çözüldü NVIDIA GeForce Now Sadece 60 FPS Oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Enes Kayatürk

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. NVIDIA GeForce Now'da CS:GO oynarken fps_max 400 yapmama rağmen 60FPS'e kitliyor. Ne aşağıya iniyor ne yukarı çıkıyor. Zaten gecikme var 60FPS'e kitlenince daha fazla gecikme oluyor. V-Sync kapalı. 4:3 oynamıyorum.

1613509750058.png

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
GeForce Now'un 120 FPS opsiyonu vardı ama kaldırıldı sanırım. Hatta yarış modu diye geçiyordu sanırım.
images (1) (18).jpeg
Ver oradan abime 400 FPS. Kardeşim herkes 400 FPS alırsa sunuculara ne olur sen düşün :D 60 FPS sınırı var.

Anlatamadım galiba. Önceden 400FPS görüyordum +graph yazınca, şimdi sadece 60FPS bunun nedenini soruyorum.
GeForce Now da 60 FPS üstü yayın alamazsınız.

Bana gelen görüntünün 60FPS olduğunu biliyorum. Ama oyunda da 60FPS'e kitleyince mouse ve klavye gecikmesi daha fazla oluyor.

Orada kare hızı 60 FPS seçili yalnız hocam.

Önceden de öyleydi. Ama 400FPS görüyordum CS:GO'da. Sadece 60 ve 30FPS var seçeneklerde.
Free hesap ile 1080p 60 FPS'in üstüne çıkamazsınız.

Çıkılıyor. Neredeyse 1 senedir kullanıyorum ilk defa böyle oldu.
Anlatamadım galiba. Önceden 400FPS görüyordum +graph yazınca, şimdi sadece 60FPS bunun nedenini soruyorum.

Bana gelen görüntünün 60FPS olduğunu biliyorum. Ama oyunda da 60FPS'e kitleyince mouse ve klavye gecikmesi daha fazla oluyor.
Önceden böyle değildi.

Merhaba. NVIDIA GeForce Now'da CS:GO oynarken fps_max 400 yapmama rağmen 60FPS'e kitliyor. Ne aşağıya iniyor ne yukarı çıkıyor. Zaten gecikme var 60FPS'e kitlenince daha fazla gecikme oluyor. V-Sync kapalı. 4:3 oynamıyorum.

Eki Görüntüle 882813

Teşekkürler.
Oyuna girince konsol fps_max 0 yazıp denermisiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı