NVIDIA Geforce Now Testi

Merhaba herkese Geforce Now tam sürüm çıkmış bende denedim. Üyeliğim ücretsiz üyelik ve internet hızım 20Mbps.
Test ettikçe video koyacağım. İstediğiniz oyun varsa yazın eğer kütüphanemde varsa yüklerim. Android telefon üzerinden de görüntüler aldım koyacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende de bu sekil 40 47 arasi wifi ile netim tulpar t7 v10.1 var bende

Dosya Ekleri

• IMG-20200209-WA0008.jpeg
    IMG-20200209-WA0008.jpeg
    1,2 MB · Görüntüleme: 69
Ben dün witcher 3 wild hunt denedim steam hesabımda olmasına rağmen yaklaşık 3000 kişilik bi sıraya aldı beni.

Bu arada senin bilgisayarının özelliklerini de merak ediyorum dostum
Intel i3 6098p ve RX460 var bende ama sistem özelliklerinin önemi fazla yok. İnternetim gece 12 ile akşam 7 arası 20Mbps diğer saatler ise 10. 10 olduğu zamanlar çekilmiyor.

8 mbps internetimle denedim. Online oyunlarda gecikme var yok gibi. Ama internet hızımdan dolayı görüntü hareket ettiğinde 144p oluyor. Hızlı internetiniz varsa tadından yenmez.

Dün sniper elite 4 oynadım geforce NOW üzerinden. Steam seçip kendi hesabına giriş yapıyorsun. Sonra hesabındaki oyunları oynayabiliyorsun. Avrupa 2 sunucusu üzerinden benim aldığım ping 52 oyun içi ping ise 20 küsur

beyler türkyee için sunucu açarlar mı? Bence açamaları gerekiyor. Nede olsa köprü görevindeyiz.

Ne kadar internet gider mobil veriden oynanırsa ? Bu arada 10-12 Mbps internet ile oynanır mı ?
Profile göre değişiyor dengeli versiyonda saatlik 10GB harcandığını yazıyor programda. Veri tasarrufu modu falanda var onda saatlik 4-6GB gidiyor sanırım. Tabi bu profillerde kalite farkı oluyor.

Profile göre değişiyor dengeli versiyonda saatlik 10GB harcandığını yazıyor programda. Veri tasarrufu modu falanda var onda saatlik 4-6 GB gidiyor sanırım. Tabi bu profillerde kalite farkı oluyor.

Merhaba, uygunsuz kaçacak biliyorum fakat size hiçbir yerden ulaşamadığımdan dolayı buradan yazmak zorunda kaldım. Fizik bölümü ile ilgili olan konunuzu okudum ve benden yaş itibari ile 1-2 yıl büyük olduğunuz için sohbet etmek istedim. Size ulaşabilmem mümkün mü acaba, affınıza sığınarak soruyorum. Yeniden özür diliyorum konu dışında bir şey yazdığım için, sizinle aynı durumda olup çaresiz hissettiğimden böyle bir durum söz konusu. Yeniden çok özür diliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı