NVIDIA GeForce RTX 3090 İncelemesi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
NVIDIA-GeForce-RTX-3090-03.jpg

Bu ekran kartı oyundan daha fazlası için tasarlandı. Yeni Ampere mimarisi ile birlikte gelen yenilikler, yazılım güncellemeleri ve NVIDIA’nın uzun süredir üzerinde çalıştığı sektör işbirlikleri çok büyük bir üretkenlik artışı vaadiyle karşımızda. Çok daha fazla çekirdek, devasa bellek miktarı ile RTX 3090 aslında yeni Titan diyebiliriz. Üstelik bu defa ülkemizde de satılan bir kart olacak. […]

Devamı: NVIDIA GeForce RTX 3090 İncelemesi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Böyle gerçeğe kurban. GT 320M kullanıyorum ben.

Hocam kart o 5 yıl önce aldığım canavar kart değil. Tanıyamıyorum artık kendisini. Coil Whine sorunu bile çıktı 5 yıllık kullanım sonucunda. Yoruldu tabii kart. Değiştireyim diyorum ama kur izin vermiyor. Bu arada bende hala Laptop'da GT 540M kullanıyorum. 9 yıllık bir kart yani. Elin oğlu ise RTX 2070 laptop kullanıyor :(

Hocam kart o 5 yıl önce aldığım canavar kart değil. Tanıyamıyorum artık kendisini. Coil Whine sorunu bile çıktı 5 yıllık kullanım sonucunda. Yoruldu tabii kart. Değiştireyim diyorum ama kur izin vermiyor. Bu arada bende hala Laptop'da GT 540M kullanıyorum. 9 yıllık bir kart yani. Elin oğlu ise RTX 2070 laptop kullanıyor :(
Ben öğrenciyim. Alabilecek imkanımız var ama almıyorlar maalesef. 🙁

Ben öğrenciyim. Alabilecek imkanımız var ama almıyorlar maalesef. 🙁
Bana da imkanları vardı ama hep abimin eskilerini kullandırttılar. Sonradan abim iş güç sahibi oldu. Bende babamın karşısına geçip artık benim sıfır bir şey almak istediğimi söyledim. Ertesi gün babamla teknoloji mağazasına gidip hala kullandığım Laptop'u aldık :) Ailenizle konuşun durumu anlatın. En olmadı para biriktirip ikinci elden uzun bir araştırma ile güzel bir sistem toplarsınız ya da laptop alırsınız.

Bana da imkanları vardı ama hep abimin eskilerini kullandırttılar. Sonradan abim iş güç sahibi oldu. Bende babamın karşısına geçip artık benim sıfır bir şey almak istediğimi söyledim. Ertesi gün babamla teknoloji mağazasına gidip hala kullandığım Laptop'u aldık :) Ailenizle konuşun durumu anlatın. En olmadı para biriktirip ikinci elden uzun bir araştırma ile güzel bir sistem toplarsınız ya da laptop alırsınız.
Zor hocam. Üniversitede söz verdiler. Daha önce de lisede demişlerdi. Umarım bu kez sözlerini tutarlar.

Geri
Yukarı