NVIDIA GeForce RTX 4000 ‘SUPER’ Serisi Neler Sunuyor?

TR'de aynı fiyat olarak çıkacağını düşünüyor musunuz? Eğer aynı fiyata çıkarsa dediğiniz doğru. Ya çıkmazsa?

Neden sunmaları gerek? Zaten sattığı kadar sattı.

TR'de aynı fiyat olarak çıkacağını düşünüyor musunuz? Eğer aynı fiyata çıkarsa dediğiniz doğru. Ya çıkmazsa?
Çıkmazsa yapacak bir şey yok. İlk zamanlar pahalı çıkar sonra düşmek zorunda illa ki.

Neden sunmaları gerek? Zaten sattığı kadar sattı.
Kart güçleri aylar geçtikçe yeni oyunlar için ilk performansları gibi olmayabiliyor. Daha fazla kar daha fazla reklam için yapmaları gerekiyor bence. Samsung ve Apple de yeteri kadar sattı ama her sene yenileri geliyor. Hep bir rekabet.

Şöyle bir kafa hesabı yaptım. Yurtdışı Asus ROG 4090 şuan 2400 dolar civarlarında. 71.000 tl falan yapıyor. Ülkeye geldiğinde %20 vergi desek 85.000 tl falan yapıyor. En düşük rog 4090 şuan 82k civarlarında.

4080 super'in 800 dolar olacağı söyleniyor. 24bin tl yapıyor. %20 vergi desek 4.500 tl. 28.500 oluyor. Satıcı karı da desek 35 k falan olur. Şuan en ucuz 4080 44bin tl.

Son düzenleme:
Çıkmazsa yapacak bir şey yok. İlk zamanlar pahalı çıkar sonra düşmek zorunda illaki.

İşte o zaman ise RTX 50xx serisi çıkmaya yakın olur herhalde olursa. Sonra alanlar alır RTX 50xx serisi çıkınca sorun olur.

999 Dolar olarak verildi hocam 4080 super.

Son düzenleme:
İşte o zaman ise RTX 50xx serisi çıkmaya yakın olur herhalde olursa. Sonra alanlar alır RTX 50xx serisi çıkınca sorun olur.

999 Dolar olarak verildi hocam 4080 super.
32.500 oluyor o zaman. Satıcı karı ile 38k desek yine ucuz.

Ben bu fiyatlardan çıkacağını düşünmüyorum. 43-44K'dan aşağı olmaz.
O biraz ''hype'' meselesi. Elbet hak ettiği fiyattan fazla çıkma ihtimali var. Ama o tr satıcılarının olayı. Yabancılar 900 dolarına alacak kartı.

Bu bir yutturmaca meselesi. Tabii ki hak ettiği fiyattan daha fazla olma ihtimali de var. Ama TR satıcılarının olayı bu. Yabancılar kartı 900 dolara satın alacaklar.

Vallahi maalesef TR fiyatı ile ilgileniyoruz. Yabancılar daha iyi olabilir ama Türkiye'ye hoş geldiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…