NVIDIA GeForce RTX 4000 ‘SUPER’ Serisi Neler Sunuyor?

Yanlış bilmiyorsan 4070 Ti ve 4080 üretilmeyecekmiş. Artık stokları eritip "super" serisini sattırırlar herhalde.

RTX 50xx serisi çıkmaya yakın NVIDIA bir kazık daha atar böylece RTX 40xx kulanıcıları bir şok geçirdikten sonra RTX 50xx serisini almaya koyulurlar. :D

4070 Super %10 hızlı olursa öpüp başa koymak lazım. Test sonuçları yayınlansın o zaman belli olur. RTX 20xx super gibi bir şey olur herhalde bunlar.

Fiyatları çekerler belki aşağı.

17.000'e 4070 aldim ya mayıs ayinda :D daha baska bir şeye gerek yok. Yuzde 10 ha? NVIDIA artik iyice cilkini cikardi arkadas.

Daha güçlü yapabilirlermiş sanki. Sevmedim.👎😡.
Hocam 50xx'ten onceki kor tuttugunu opermis mantigi. Yakalayabildigi tum enayilere satacak.

17.000'e 4070 aldim ya mayıs ayinda :D daha baska bir şeye gerek yok. Yuzde 10 ha? NVIDIA artik iyice cilkini cikardi arkadas.

Yüksek fark olsaydı 4070 alanlar güzel bir kazık yerdi. Türkiye'de fiyatlar biraz fazla olabilir ama.

RTX 4070 ile 4070 Super arasında 5-6 FPS fark olursa komedi.

İti an çomağı hazırla. 😂

Gitmişler 3080 Ti ile kaşılaştırmışlar.
Sunumu yapay zeka hazırlamış belli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yüksek fark olsaydı 4070 alanlar güzel bir kazık yerdi. Türkiye'de fiyatlar biraz fazla olabilir ama.

RTX 4070 ile 4070 Super arasında 5-6 FPS fark olursa komedi.
10 oldu diyelim hadi 15 ya. Allah askina 20k 4070 varken 25k'ya neden super alinsin ki? Gider aradaki farka ram yukseltir islemci yukseltir gelecege yatirim yapar ve ekran kartina az OC yaparak o farki gene kapatirdim. TI'da da aynisi oldu 20 fps fark var en fazla. Ama aradaki fiyat farki 10K. Tam rezillik.

10 oldu diyelim hadi 15 ya. Allah askina 20k 4070 varken 25K'ya neden super alinsin ki? Gider aradaki farka RAM yukseltir islemci yukseltir gelecege yatirim yapar ve ekran kartina az OC yaparak o farki gene kapatirdim. Ti'da da aynisi oldu 20 FPS fark var en fazla. Ama aradaki fiyat farki 10K. Tam rezillik.

NVIDIA her zamanki gibi işte.

Şimdi yarın DLSS 4 çıkarıyoruz dediklerine "Aşık" olurlar firmaya. Kazık yiyince ses çıkmıyor yalnız.

NVIDIA her zamanki gibi işte.

Şimdi yarın DLSS 4 çıkarıyoruz dediklerine "Aşık" olurlar firmaya. Kazık yiyince ses çıkmıyor yalnız.
Valla bu olaylardan biktim. Daha "alinabilecek" 50xx serisine cok var. 2025 basi olsa 5090 70'ler 60'lar 1.5 seneyi bulur. Kafami rahat tutmak adina hem PS Special oyunlar hemde GTA 6 icin PS5 alacagim 1 2 aya. Gercekten bunlarla kafa yormak insani yoruyor :D

Valla bu olaylardan biktim. Daha "alinabilecek" 50xx serisine cok var. 2025 basi olsa 5090 70'ler 60'lar 1.5 seneyi bulur. Kafami rahat tutmak adina hem PS Special oyunlar hemde GTA 6 icin PS5 alacagim 1 2 aya. Gercekten bunlarla kafa yormak insani yoruyor :D
Uğraşmaktan sıkılsaydık burada olmazdık hocam...
Ben sadece oyun oynamadığım için PC aldım, yoksa PS 5 alacaktım.

Xbox like this comment.

DLSS 4 50xx serisine çıkmazsa adam değilim.

Sırf ismi "Super" diye tonlarca alan olur bakma sen. Dediğin şeyi yapar. NVIDIA ne zaman tam teşeküllü donanım ile DLSS üretmeye geçerse AMD o zaman geçer. AMD bakıyor ooo biz bunun oyununu bozarız 1 sene bekletiyor ama yapıyor gene bir şeyler. DLSS 4 çıkınca palavra atmazla umarım.

Önceden bir video vardı RT ile ilgili. Videoda RT'nin ibaresi yok RT on vs off diye yazı yazmışla. Görüntü aynı görüntü :D

NVIDIA her zaman kazıkcı, bencil, sadece kendini düşünen bir firmaydı ve öyle de devam ediyor.

AMD'de garibim ne yapsın yetişmek için utanmasa RX 7800XT'yi 10K fiyat çekecek.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı