Nvidia GT 630M düşük FPS sorunu

Grearuler

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Ekran kartım eskiden daha parformanslı daha iyidi, şuanda eskilerden eser yok. İzliyorum internetten payday the heist medium da donmadan oynatırken, ben very low'da kasarak oynuyorum. Eskiden lol'ü en yüksek'de 60 FPS üstü ile oynarken şuanda very low ile zor oynuyorum. Nedir bunu nedeni ne yapmalayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
CPU tamam fakat GPU'u göremedim ben. Sana bütün seçenekleri atıyorum. Hangilerini göstermem gerektiğini söylersin, işaretlerim.
CPU
CPU Package
CPU IA Cores
CPU GT Cores
CPU Core #1
CPU Core #2
PCH Diode
TOSHIBA MQ01...

Şöyle yapalım:
1.png

İşaret içine aldığım kutuları işaretleyin ve start diyin. 10 dakika kadar bekledikten sonra stop diyin ve ekranın resmini bizimle paylaşın.

Dizüstünü göze alırsak işlemcinin 84 derece olması çok tehlikeli değil. Oda %100 yükte iken. Oyunlarda en fazla %50 güç harcadığını göz önüne alırsak bu sucaklık 70 dereceyi geçmez (Gt 630 ile %30'u geçeceğini bile düşünmüyorum). Burada ekran kartın gözükmüyor ve Aida sanırım ekran kartını tanımıyor.
Bunu indir kardeşim. Bu baskı altında ekran kartının sıcaklık değerini gösterecektir.
FurMark İndiriliyor... - Tamindir

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı