NVIDIA GT 740M sürücü yükleme sorunu

herhangi bir çözüm bulabildiniz mi acaba
Hocam çözümün belli. Bu konu hakkında bir sürü forum var. Aynı sorunu bende aldım. Şöyle anlatayım nvidianın kendi sitesinde paylaştığı bir yazı var. Orada belirtilmiş. Nvidia bir liste çıkarmış ve içinde ki ekran kartı modelleri daha güncelleme almıyor. Yani nvidianın sitesinden manuel daha güncel dirver gözüküyor ama yüklemiyor. Geforce experiance de aynı şekilde aynı hatayı veriyor. Ben gt730 kullanıyorum son driver sürümü 441.5 civarı bir şeydi. Ancak benim ekran kartım max 391.35 sürümü kullanabiliyor. Bundan daha güncel hangi driveri denediysem olmadı. Sizinde öyle yapmanız gerekmektedir.

Hocam çözümün belli. Bu konu hakkında bir sürü forum var. Aynı sorunu bende aldım. Şöyle anlatayım nvidianın kendi sitesinde paylaştığı bir yazı var. Orada belirtilmiş. Nvidia bir liste çıkarmış ve içinde ki ekran kartı modelleri daha güncelleme almıyor. Yani nvidianın sitesinden manuel daha güncel dirver gözüküyor ama yüklemiyor. Geforce experiance de aynı şekilde aynı hatayı veriyor. Ben gt730 kullanıyorum son driver sürümü 441.5 civarı bir şeydi. Ancak benim ekran kartım max 391.35 sürümü kullanabiliyor. Bundan daha güncel hangi driveri denediysem olmadı. Sizinde öyle yapmanız gerekmektedir.
yeni format attım öncesinde eski bi windows sürümü yüklüydü bir sorun yaşamıyordum şuan yeni bir windows sürümü var driver yüklerken de driver ın windowsun bu sürümüyle uyumlu olduğunu söylüyor eski bir driver yüklersem o uyumlu olur mu bilemiyorum hiç görmüyor ekran kartını güncelliğinde değilim gerçekten

yeni format attım öncesinde eski bi windows sürümü yüklüydü bir sorun yaşamıyordum şuan yeni bir windows sürümü var driver yüklerken de driver ın windowsun bu sürümüyle uyumlu olduğunu söylüyor eski bir driver yüklersem o uyumlu olur mu bilemiyorum
Windowsun eski sürümü kurulu iken yüklü olan driveri mı kurmaya çalışıyorsunuz yine ( yani aynı driver mı ) yoksa farklı driver mı ?

Geri
Yukarı