NVIDIA GT540M driver kurulum hatası

Berke Yılbaşı

Centipat
İyi günler, laptopuma format attım ve bütün driverlarını kurdum. Sıra ekran kartına gelince işlemcinin ekran kartını kurdum ama NVIDIA sahip ekran kartımın driverını kuramıyorum, kuracağım zaman bu grafik sürücüsü, uyumlu grafik donanımı bulunamadı hatası alıyorum ama ekran kartım GeForce GT 540M CUDA 2 GB. YouTube ve forumdan inceledim ama çözemedim.

HATA.PNG

Nvidia eski ekran kartlarından desteği kesmeye başladı. Yeni sürücü indirmeye çalıştığınızda bu hatayı alıyorsunuz büyük ihtimalle. Eski driver kurmayı deneyin.

GeForce Experience ile deneyin bir de.
NVIDIA eski ekran kartlarından desteği kesmeye başladı. Yeni sürücü indirmeye çalıştığınızda bu hatayı alıyorsunuz büyük ihtimalle. Eski driver kurmayı deneyin.

Ben su anda ayni ekran kartı var en son sürüm yüklenebiliyor.
İyi günler, laptopuma format attım ve bütün driverlarını kurdum. Sıra ekran kartına gelince işlemcinin ekran kartını kurdum ama NVIDIA sahip ekran kartımın driverını kuramıyorum, kuracağım zaman bu grafik sürücüsü, uyumlu grafik donanımı bulunamadı hatası alıyorum ama ekran kartım GeForce GT 540M CUDA 2 GB. YouTube ve forumdan inceledim ama çözemedim.

Eki Görüntüle 488086

Aygıt yöneticisi açıp görüntü bağdaştırıcılarının fotoğrafını atar mısınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7'nin fişi çekildi. Windows 10 1909'a geç.
Windows 7 kullanmamın sebebi daha iyi performans almamdan şu anlık geçmeyi düşünmüyorum.
Aygıt yöneticisi altında gözüküyor mu?
Intel sürücüsünü yükledin mi?
Intel 3000 indirdim o gözüküyor ama NVIDIA'nın ki gözükmüyor.
Aygıt yöneticisi altında gözükmüyor, sürücünün yüklenmemesi normal, BIOS altından ayarı varsa bakın açın sonrasında gözükecektir.
Tam olarak anlayamadım detaylı bilgi verirseniz sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı