Çözüldü NVIDIA güncellemesi sonrası disk kullanımının %100 olması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emin Lüleci

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
SSD veya HDD modeli
CT480BX500SSD1
Ekran kartı
Zotac RTX 2060
Dün gece NVIDIA driver güncellemesini yapıyordum, güncellemeyi yaparken bilgisayar çok kasıyordu ve %100 disk kullanıyordu. Güncelleme yaparken normal olacağını düşündüm ama güncelleme bittikten sonra da böyle kaldı. Bu olaydan önce bir sorun yoktu. En son sürüm silip tekrar indirdim ama sorunum yine de düzelmedi. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Diski neyin kullandığına bakalım, ss atın.
1679744391410.png

Görevi sonladır demeyi denediniz mi?

Hocam kusura bakmayın cevap veremedim. İşe yaramıyor, kapatıyorum başka bir uygulama diski kullanmaya başlıyor mesela şu an steeam çok fazla disk kullanıyor Steam kapanınca Discord kullanmaya başlıyor.

Eğer sorunu çözemezsem en son format atmak bu sorunu çözmeme yardımcı olur mu?

Hocam kusura bakmayın cevap veremedim. İşe yaramıyor, kapatıyorum başka bir uygulama diski kullanmaya başlıyor mesela şu an steeam çok fazla disk kullanıyor Steam kapanınca Discord kullanmaya başlıyor.
Aynısı benim de başıma gelmişti her çözüme bakmıştım ancak en son formata kadar gitmişti.
Siz yine de bu konu için açılan başlıklara bakın belki işinize yarar çözümü bulursunuz.

Eğer sorunu çözemezsem en son format atmak bu sorunu çözmeme yardımcı olur mu?
Temiz format atmak işleri kökten çözecektir diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı