NVIDIA güncellemesinden ekranda yeşil çizgiler

zumruduanka

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar saat 12:30 civarında Windows ve NVIDIA güncellemesi gelmiştir. Oyundan çıktım Windows'un ufak güncellemesi vardı. Güncelledim arkasından Game Experience giriş yaptım en son güncellemesi gelmiş. Bugün onu indirdim tam yükleme bitti derken siyah ekran geldi. Arkadan YouTube sesi hala geliyordu relog attım sonuç budur.
Aorus 2080SUPER ekran kartı modelini kullanıyorum.
DDU'dan komple sildim tekrar restart attım düzelmişti NVIDIA tekrar yükledim yine aynı sonuç meydana geldi.
DDU'dan yine tekrarında sıfırladım bu sefer bu şekilde kaldı.
Ne yapacağım hiçbir fikrim yok.
Güncellemeden sonra bu hale geldi.
Mouse sağ Click yaptığım zaman NVIDIA görmüyor.

Görüntünün hatasını almak için 'Screen' aldım fakat resimde çıkmadı. Ekran tam anlamıyla yeşil çizgi çizgilerle doluydu soldan sağa doğru çizgisel.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    13,6 KB · Görüntüleme: 88
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar saat 12:30 civarında Windows ve NVIDIA güncellemesi gelmiştir. Oyundan çıktım Windows'un ufak güncellemesi vardı. Güncelledim arkasından Game Experience giriş yaptım en son güncellemesi gelmiş. Bugün onu indirdim tam yükleme bitti derken siyah ekran geldi. Arkadan YouTube sesi hala geliyordu relog attım sonuç budur.
Aorus 2080SUPER ekran kartı modelini kullanıyorum.
DDU'dan komple sildim tekrar restart attım düzelmişti NVIDIA tekrar yükledim yine aynı sonuç meydana geldi.
DDU'dan yine tekrarında sıfırladım bu sefer bu şekilde kaldı.
Ne yapacağım hiçbir fikrim yok.
Güncellemeden sonra bu hale geldi.
Mouse sağ Click yaptığım zaman NVIDIA görmüyor.

Görüntünün hatasını almak için 'screen' aldım fakat resimde çıkmadı. Ekran tam anlamıyla yeşil çizgi çizgilerle doluydu soldan sağa doğru çizgisel.

Kullandığın, hız aşırtma programı falan var mı? Al Suite3 gibi mesela.

Sürücü problemi olabilir. Eski kullandığınız sürümü tekrar yükleyip dener misiniz?

1587038902716.jpeg

1587038938285.jpeg

Sürücü problemi olabilir. Eski kullandığınız sürümü tekrar yükleyip dener misiniz?

DDU ile hepsini sildim tekrar eski sürücü yükledim sonra yenisini yükledim düzeldi gibi 2 saat zaman geçirdim masaüstünde bilgisayar kapattım açtım tekrar gitti NVIDIA.

Kullandığın, hız aşırtma programı falan var mı? Al Suite3 gibi mesela.

Hiç kullanmıyorum.
Bilgisayarıma komple format attım format kurulumu bitti her şey düzelmişti masaüstüne geldi güncelleme yaptı kendi kendine yine aynı görüntü.

1587044542669.jpeg

Son düzenleme:
Eski sürücüde sorun olmuyorsa, güncellemeyin. Bir sonraki güncellemeyi bekleyin. Ekran kartıda arızalı olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı