NVIDIA güncellemesinden ekranda yeşil çizgiler

Eki Görüntüle 537419

Eki Görüntüle 537421

DDU ile hepsini sildim tekrar eski sürücü yükledim sonra yenisini yükledim düzeldi gibi 2 saat zaman geçirdim masaüstünde bilgisayar kapattım açtım tekrar gitti NVIDIA.

Hiç kullanmıyorum.
Bilgisayarıma komple format attım format kurulumu bitti her şey düzelmişti masaüstüne geldi güncelleme yaptı kendi kendine yine aynı görüntü.

Eki Görüntüle 537508

Galiba, ara kablo sorunlu, ben kalın olan ile değiştirdim, şimdi çok iyi.
Bu kablodan aldım çok başarılı. Kalın olmasıda çok iyi.

.

.

.

Benim kablom bu şekilde ama
HDMI kablosu ile TV bağladım yine aynı görüntü.

Dosya Ekleri

• BB466819-A712-4183-9418-8D96C9D7B447.jpeg
    BB466819-A712-4183-9418-8D96C9D7B447.jpeg
    1,1 MB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
Benim kablom bu şekilde ama.
HDMI kablosu ile TV bağladım yine aynı görüntü.

DisplayPort bu, daha iyi olmalı ama versiyonu düşük olabilir ya da arızalı. Bendeki DisplayPort 2.1 ara bağlantı aldım. Monitör DisplayPort soket olmayınca. Hiç farklı bir kablo denedin mi?

DisplayPort bu, daha iyi olmalı ama versiyonu düşük olabilir ya da arızalı. Bendeki DisplayPort 2.1 ara bağlantı aldım. Monitör DisplayPort soket olmayınca. Hiç farklı bir kablo denedin mi?

Lütfen destekleyen başka bir kablo ile dene. Görüntüde fark var mı?

Lütfen destekleyen başka bir kablo ile dene. Görüntüde fark var mı?

Paugge Vesa Sertifikalı 2m Displayport 1.4 Kablo biraz önce satın aldım.Fakat kargo haftaya gelicektir.Kasayı söküp HDMI kablosu ile TV başladığımda sonuç değişmedi? sence başka DP kablosu alıp deneyeyim mi diyorsun?:)
ASUS PG278QR 27" 1ms, 165hz DP, HDMI 2K,LED,G-Sync benim monitör modeli bu

Paugge Vesa Sertifikalı 2m Displayport 1.4 Kablo biraz önce satın aldım.Fakat kargo haftaya gelicektir.Kasayı söküp HDMI kablosu ile TV başladığımda sonuç değişmedi? sence başka DP kablosu alıp deneyeyim mi diyorsun?:)
ASUS PG278QR 27" 1ms, 165hz DP, HDMI 2K,LED,G-Sync benim monitör modeli bu
Kabloyla bir alakası yok.Kart arızalı yüksek ihtimal vakit kaybetme yolla garantiye.

Kabloyla bir alakası yok. Kart arızalı yüksek ihtimal vakit kaybetme yolla garantiye.

Selamlar 15 gün önce aynı ekran kartını aynı problemden dolayı sıfır kutulu ürün ile değiştirdim aynı ürün ile bu ekran kartına nolmuş olabilir bu hale gelecek ben çok merak ediyorum ve sabahlara kadar araştırıyorum ben napmış olabilirimde bu hale gelebilir? Ne overclock bilirim ne de başka bir şey hız aşırtma ile ilgili hiçbir şey bilmiyorum ve yapmıyorum stabil bilgisayarımı kullanıyorum tek bir oyun ile yormuyorumda inanın 1 ay içinde 2 defa aynı problem cevaplarınız için teşekkür ederim.

Güncelleme sorunu da değil kablodan da değil ekran kartı arızalanmış geçmiş olsun.

Selamlar 15 gün önce aynı ekran kartını aynı problemden dolayı sıfır kutulu ürün ile değiştirdim aynı ürün ile bu ekran kartına nolmuş olabilir bu hale gelecek ben çok merak ediyorum ve sabahlara kadar araştırıyorum ben napmış olabilirimde bu hale gelebilir? Ne overclock bilirim ne de başka bir şey hız aşırtma ile ilgili hiçbir şey bilmiyorum ve yapmıyorum stabil bilgisayarımı kullanıyorum tek bir oyun ile yormuyorumda inanın 1 ay içinde 2 defa aynı problem cevaplarınız için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı