NVIDIA, İsrailli sivil yardım kuruluşlarına 15 milyon dolarlık bağış yaptı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Filistin'in yaptıkları;
1880- Osmanlı'ya ihanet
1915- Kanal harekatı 1400 şehit
1917- Kudüs'ün İngilizlere teslimi Filistin bayrağındaki renklerin anlamı
1976- Yeşilköy Havalimanı saldırısı
1979- Ankara'da bulunan Mısır büyükelçiliğine saldırı
1980- Filistin Halk Cephesi liderinin kampları asala terör örgütüne açması
1989- Karabağ'da ermenistana destek
2016- Filistin halkının bağımsız(?) kürdistan(?)a destek vermesi
2019- Barış Pınarı Harekatını kınama
2020- Çin'in Türk soykırımına desteği
Savas ilk başlığında bu argümanı Filistin destekçi tayfaya ben de sunuyordum lakin bu savaş bir tarafı destekleme noktasını asali çok oldu. Şu noktada kimin ne olduğuna bakmaksızın savaşın sonlanmasini istemek lazım. Ha, yine de ölümüne Filistin diyen Araplasmis insanlara karşı sunmak için iyi argüman. Zaten ölümüne Filistin diyen tayfa genelde Abdülhamitci oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hele ki Türkiye gibi sakat bir konumdaki ülkenin siyasilerinin sessiz kalması şarttı bence. Sessiz kalınmayacaksa bile taraf belirtilmemeliydi.
İki sandalye ye tek kalça ile oturunca sonuç böyle oluyor maalesef.

Boykot ayağına milleti davar gibi güdüp, yandaşa para bastırıyorlar. Yandaş markanın en güçlü rakibi kim ise hemen “bunlar israyilli” saldırın diye parçalattırıyorlar. Her bilgiye erişilebilen İnternet çağında büyük başarı hakkikaten.

Starbucks' Middle Eastern operations including Turkey are owned by the Kuwait-based Alshaya Group

Filistin'in yaptıkları;
1880- Osmanlı'ya ihanet
1915- Kanal harekatı 1400 şehit
1917- Kudüs'ün İngilizlere teslimi Filistin bayrağındaki renklerin anlamı
1976- Yeşilköy Havalimanı saldırısı
1979- Ankara'da bulunan Mısır büyükelçiliğine saldırı
1980- Filistin Halk Cephesi liderinin kampları asala terör örgütüne açması
1989- Karabağ'da ermenistana destek
2016- Filistin halkının bağımsız(?) kürdistan(?)a destek vermesi
2019- Barış Pınarı Harekatını kınama
2020- Çin'in Türk soykırımına desteği
Okumanı tavsiye ederim.

@cinar_yasarrr

Savas ilk başlığında bu argümanı Filistin destekçi tayfaya ben de sunuyordum lakin bu savaş bir tarafı destekleme noktasını asali çok oldu. Şu noktada kimin ne olduğuna bakmaksızın savaşın sonlanmasini istemek lazım. Ha, yine de ölümüne Filistin diyen Araplasmis insanlara karşı sunmak için iyi argüman. Zaten ölümüne Filistin diyen tayfa genelde Abdülhamitci oluyor.

Taraf desteklemek değil.
Arap çöllerinde olup bitenden banane demek bu.
Bana her fırsatta ihanet eden bir devlete bir millete neden destek olayım demek.
Elbette savaş olmasın. Ama emin ol Filistin güçlü olsa İsrail'i dümdüz ederdi.

Şu anda çocukların ne suçu var? Dedesi suçlu diye çocuğu daha 11-12 yaşlarında tecavüze uğruyor. Sen bunu destekliyorsan bir psikiyatriste görünmeni tavsiye ederim.

Konu sadece dedeler değil modern zamanda da Filistin Türkiye'nin karşısında konum alan bir ülke.

Ve

Birincisi tecavüz falan deyip spekülasyon yapma, ikincisi sende dedelerin yüzünden acılar çekiyorsun dünyanın dengesi bu suçu dedeler işlemez bir milletin bir nesli işler sonraki nesiller bu yüzden zan altında kalır bunun da geleceğe dönük etkileri olur bu kural senin içinde geçerli suçu insanlar işlemez milletler işler komik bıyıklı adam yahudileri öldüğünde suçlu kimdi? Almanlar suçlu halk değil deyip topu başkasına atabildiler mi?

Hayır!

E o zaman? Türkiye'ya tarafsız olmalı ya da pragmatik bakmalı öyle insanlık draması ayağına kimse olmadık şeyleri savunmasın.

Konu sadece dedeler değil modern zamanda da Filistin Türkiye'nin karşısında konum alan bir ülke.

Ve

Birincisi tecavüz falan deyip spekülasyon yapma, ikincisi sende dedelerin yüzünden acılar çekiyorsun dünyanın dengesi bu suçu dedeler işlemez bir milletin bir nesli işler sonraki nesiller bu yüzden zan altında kalır bunun da geleceğe dönük etkileri olur bu kural senin içinde geçerli suçu insanlar işlemez milletler işler komik bıyıklı adam yahudileri öldüğünde suçlu kimdi? Almanlar suçlu halk değil deyip topu başkasına atabildiler mi?

Hayır!

E o zaman? Türkiye'ya tarafsız olmalı ya da pragmatik bakmalı öyle insanlık draması ayağına kimse olmadık şeyleri savunmasın.
Öncelikle şu zamanlarda halk zaten hükümeti sevmiyor, Türkiye karşıtı olan da hükümetleri. Depremde kumbarada para toplayıp Türkiye'ye gönderen çocuklar vardı. Ayrıca sırf Müslüman diye eziyet gören insanlara yardım etmeliyiz, bunu neredeyse hiç Müslüman olmayan ülkeler bile daha cesurca yapıyorken siz neyden korkuyorsunuz? Elinizden kahve bardağınızın alınmasından mı korkuyorsunuz yoksa?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı