NVIDIA kuruluma devam edilemiyor hatası

Kerem_00

Centipat
Daha fazla  
Dün akşam Forza Horizon 4'te ekran kartını güncelle diye bir şey geldi. Bu durum diğer oyunlarda da oluyordu bende gittim kendi sitesinden hem Experience hem de, NVIDIA kurulum programı indirdim, Experience'ı açınca devam edilemiyor diye sorun aldım diğerini açtığımda'da aynı sorun geldi. Gidip araştırdım ama ne denediysem olmuyor.

1675935313778.png

Son düzenleme:
Ekran kartı modelini belirtiniz öncelikle.

Düzenleme; GT 730 olduğunu belirtmişsiniz bir diğer konuda.

Eğer ekran kartınız Fermi mimariye sahipse kullanabileceğiniz en son sürüm 391.35 sürümü olacaktır. Bu durumda görseldeki sürümü yükleyemezsiniz.

GPU-Z ile ekran görüntüsü paylaşın lütfen.

Eğer ekran kartınız Fermi mimariye sahipse kullanabileceğiniz en son sürüm 391.35 sürümü olacaktır. Bu durumda görseldeki sürümü yükleyemezsiniz.

sizin dediğiniz sürümü indirmeye çalışıcam olmazsa ne yapmam lazım

birde şunu belirtmek isterim aygıt yöneticisinde ekran kartım güncel gösteriyor

Yine aynı sorunu verdi

1675936902224.png

@Kerem_00

Ilk önce GPU-Z ile görsel paylasir misiniz? Ona göre yorum yapalim. GPU-Z'i acip ilk cikan ekranin görselini paylasmaniz yeterli.
gpu-z ne tam olarak ( gerçekten bilmiyorum)

Ekran kartinin detaylarini gösteren bir program. Asagidaki baglantidan indirebilirsiniz.

peki.

Ekran kartinin detaylarini gösteren bir program. Asagidaki baglantidan indirebilirsiniz.

1675937141256.png

Evet, ekran kartiniz Fermi mimariye sahip. Su an ise 388.13 sürümü kurulu olarak görünüyor. Indirdiginiz sürücünün baglantisini paylasabilir misiniz? 391.35 olani.
Daha deminki yeri arıyorum şuan

Evet, ekran kartiniz Fermi mimariye sahip. Su an ise 388.13 sürümü kurulu olarak görünüyor. Indirdiginiz sürücünün baglantisini paylasabilir misiniz? 391.35 olani.
GeForce Game Ready Driver | 391.35 | Windows 10 32-bit | NVIDIA birde birşey söylemek istiyorum benim bilgisayar 64 bit ama bu 391.35 olan sürümü sadece 32 bitte indirebiliyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı