NVIDIA kuruluma devam edilemiyor hatası

Kerem_00

Centipat
Daha fazla  
Dün akşam Forza Horizon 4'te ekran kartını güncelle diye bir şey geldi. Bu durum diğer oyunlarda da oluyordu bende gittim kendi sitesinden hem Experience hem de, NVIDIA kurulum programı indirdim, Experience'ı açınca devam edilemiyor diye sorun aldım diğerini açtığımda'da aynı sorun geldi. Gidip araştırdım ama ne denediysem olmuyor.

1675935313778.png

Son düzenleme:
64 Bit sisteme 32 Bit sürüm kurmaya calistiginiz icin uyum hatasi aliyorsunuz. 64 Bit indirirken ne gibi bir sorun yasiyorsunuz peki?
Bu sorun 64 dede aynı 32 dede ama tekrar deniyim

64 Bit sisteme 32 Bit sürüm kurmaya calistiginiz icin uyum hatasi aliyorsunuz. 64 Bit indirirken ne gibi bir sorun yasiyorsunuz peki?
1675937615089.png

64 Bit sisteme 32 Bit sürüm kurmaya calistiginiz icin uyum hatasi aliyor olabilirsiniz. 64 Bit indirirken ne gibi bir sorun yasiyorsunuz peki?
Aralarındaki fark biri 700 mb diğeri 500 ama ikiside aynı sorun ve experience'de aynı sorunda

Simdi bunu kurarken yine uyumsuz mu diyor?

şuan indiriyorum birdaha deniyeceğim

Simdi bunu kurarken yine uyumsuz mu diyor?

1675938128769.png
çok teşekkür ederim hocam ekrankartı değiştircektim :)

şuan indiriyorum birdaha deniyeceğim

1675938128769.png
çok teşekkür ederim hocam ekrankartı değiştircektim :)
bişey sorucam şuan kuruyorum 3-4 saniyeliğine siyah ekran gelip gitti normalmi ve hala gidip geliyo ama galiba birşey olmaz

Son düzenleme:
Rica ederim.

Sürücü indirirken sisteminize uygun olan sürümü indirmeniz gerek. Kullandığınız ekran kartı için ise indirdiğiniz sürüm maksimum desteklenen sürüm. Daha yenisini yükleyemiyorsunuz maalesef.

3-4 saniyeliğine siyah ekran gelip gitti

Bende de oluyor o. Sorun olacağını sanmam.

Rica ederim.

Sürücü indirirken sisteminize uygun olan sürümü indirmeniz gerek. Kullandığınız ekran kartı için ise indirdiğiniz sürüm maksimum desteklenen sürüm. Daha yenisini yükleyemiyorsunuz maalesef.

Bende de oluyor o. Sorun olacağını sanmam.
Bu konu ile alakası yok ama gmail girişi yapınca şöyle bir şey oluyor siz bilirsiniz diye soruyorumda
1675938741698.png

Geri
Yukarı