NVIDIA mı tercih edilmeli AMD mi?

O kadar pahalı değillerdir, pazarlık yap indirirsin.

Verdikleri performansın bir önemi yok. Uzun yıllardan kullanımdan kaynaklı yıpranma, yüksek güç tüketimi, eski mimari yeterli uzak durmak için. Piyasadakilerin %90'ı da mining çıkması.
Hocam 1450 TL ye ilk sahibinden kutusu vs vardı içi açılmamış güvenlik etiketi üstünde macun aldığından beri yenilenmemis sıfır ilk sahibiydi lakin adamla bir tirlu ugrasamadik nasip değilmiş dedik çok iyi kart ya sap.nitro pulse

Valla ben bu işin içindeyim şahsen güvenilir insanlarla iş yaptıktan sonra bir şey olmaz.
Deha Ferit şakadan 2060 aldım çöp verdim desem yeridir kartın içinden kadın saçı mi ararsın sigara kpkusu mu ararsin 73 dereceydi uzayda kasaya taktım 78 derece oldu babam baktı şöyle bı bu fanlarda yalpa var dedi içini açtım yagladim fıstık gibi yaptım her yerini yine fan sesi yüksek dereceler yüksek yine Mustafa Zamanlı dan rx480 aldım almaz olaydım 1 ton da onda uğraştım 2060 ı sattım 480 i iade ettim referanslı üye olcaklar sözde 😐

O kadar pahalı değillerdir, pazarlık yap indirirsin.

Verdikleri performansın bir önemi yok. Uzun yıllardan kullanımdan kaynaklı yıpranma, yüksek güç tüketimi, eski mimari yeterli uzak durmak için. Piyasadakilerin %90'ı da mining çıkması.
2.5 u 2400 yapıyorlar hocam benden Max 1.5 çıkar daha da çıkmaz 1060 3 GB var 1550 ye falan geliyor onu alcam Allah'ın izniyle yatsın karta şu para

AMD mi NVIDIA mı dan ziyade bütçeye göre en uygunu hangisiyse onu tercih etmelisin bence, sırf NVIDIA diye +1000 tl ödemeye gerek yok.

AMD mi NVIDIA mı dan ziyade bütçeye göre en uygunu hangisiyse onu tercih etmelisin bence, sırf NVIDIA diye +1000 tl ödemeye gerek yok.
Aynı fiyat bandında bakcam hocam +200-300 TL şey vae

Hocam ben 2.el temix RX 570 aldım mining falan yok. Ama sürücülerinde çok sorun çekiyorum. Bence Nvidia alın uğraşmayın.
Öyle yapcaz bakam adamla konuştuk 1060 3g Asus 2 fan kutulu beyaz üff

Yeni konular

Geri
Yukarı