NVIDIA RTX 2070 S vs AMD 5700 XT

Bu kart alındı aynı site üzerinden
Hocam konunuzu yeni gördüm de yanlış anlamadıysam başta 2070 Süper almak istiyordunuz. 5700 XT gibi dengi sayılabilecek bir karttan neden geçiş yapmak istediniz? Ben de yıl sonu bir sistem düşünüyorum ve AMD biraz daha ağır basıyor ben de.

Bende ilk alacakken çok araştırdım NVIDIA alacaktım ama buradaki çoğu arkadaş 5700 XT dedi oyuzden bu kartı kullanan bir kasa aldım ve sonuç ortada NVIDIA al kafan rahat etsin sorunsuz sıkıntısız kullan. Zaten arama kısmına yazdığında 5700 XT'nin ne kadar sorunlu bir kart olduğunu görürsün.

Bende ilk alacakken çok araştırdım NVIDIA alacaktım ama buradaki çoğu arkadaş 5700 XT dedi oyuzden bu kartı kullanan bir kasa aldım ve sonuç ortada NVIDIA al kafan rahat etsin sorunsuz sıkıntısız kullan. Zaten arama kısmına yazdığında 5700 XT'nin ne kadar sorunlu bir kart olduğunu görürsün.
Ben de ilk zamanlarında bu kartla ilgilendim ve cidden sıkıntılı çıktı öyle devam etti. Ama birkaç aydır oturmuş bir kart izlenimi görmüştüm. Tavsiyenizi ciddiye alacağım teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı