Nvidia RTX Ekran Kartları Teker Teker Ölüyor

Videolara göre hiç öyle durmuyor maalesef. Kart sorunluysa üretici fark etmez. 14 gün geçti herhalde çoktan? İade etsen ayrı dert, kullansan ayrı dert. Nvidia ne diyecek bakalım.
Reddit'te /r/nvdia kanalında çok vardı FE ve Evga kartlarla ilgili bir problem , Gigabyte ilk defa gördüm. MSI için bakalım daha bir haber okumadım. Benim kartta şimdilik bir problem yok OC yaptıktan sonrada herhangibi bir problem yaşamadım. İade olayına gerek yok şuan garantisi var 2 sene, Vatan gerçi uğraştırır ama bakalım hayırlısı.

Reddit'te /r/nvdia kanalında çok vardı FE ve Evga kartlarla ilgili bir problem , Gigabyte ilk defa gördüm. MSI için bakalım daha bir haber okumadım. Benim kartta şimdilik bir problem yok OC yaptıktan sonrada herhangibi bir problem yaşamadım. İade olayına gerek yok şuan garantisi var 2 sene, Vatan gerçi uğraştırır ama bakalım hayırlısı.
Kartınızda hangi markanın bellekleri kullanılıyor bilgi verir misiniz? Merak ettim sadece.

@Cern99 garantisi bitse bile ağır ayıplı sayılacağından garanti önemli değil her türlü iade edersin.

@Dreamwalker pek ihtiyaç yoksa açıkçası OC önermiyorum şimdilik. Nvidia müşterisini üzmez diye düşünüyorum. Hayırlısı...

Ayrıca foruma baktım 2070 modelinde de sorunlar yaşanıyormuş galiba. Tahminimce RTX serisinin tamamında bir hata var. Şimdilik alınmaz RTX serisi.

@Cern99 garantisi bitse bile ağır ayıplı sayılacağından garanti önemli değil her türlü iade edersin.

@Dreamwalker pek ihtiyaç yoksa açıkçası OC önermiyorum şimdilik. Nvidia müşterisini üzmez diye düşünüyorum. Hayırlısı...

Ayrıca foruma baktım 2070 modelinde de sorunlar yaşanıyormuş galiba. Tahminimce RTX serisinin tamamında bir hata var. Şimdilik alınmaz RTX serisi.
Ne şimdiliği bro baban felan fabrikatör felan degilse alinmaz.)

Kartınızda hangi markanın bellekleri kullanılıyor bilgi verir misiniz? Merak ettim sadece.
Ekran kartındaki bellekleri mi soruyorsunuz? Bir fikrim yok o konuda.

Böyle bir kart alıp oc yapmamak saçmalık olur, limitleri zorlamasamda stabil bir şekilde çalışıyor şimdilik. Zaten bileşenlerde eğer bir sıkıntı varsa oc yapsanızda yapmasanızda kart bir şekilde gider.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı