NVIDIA RTX SUPER Serisi İncelemesi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
NVIDIA RTX SUPER Serisi İncelemesi
NVIDIA’nın yenilenen RTX 2000 SUPER serisi ekran kartlarının sunduğu özelliklere bakıp oyun performansını inceliyoruz. Ray Tracing Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey yazımızda sizlere ray tracing teknolojisinden ve sunduğu gerçekçi aydınlatmalardan bahsetmiştik. Turing mimarisi ile birlikte geçtiğimiz sonbaharda ray tracing donanımları tanıtıldığından beri; Frostbite, Unity, Unreal Engine gibi birçok oyun motoru bu tekniğe destek sunmaya başladı. […]

Devamı: NVIDIA RTX SUPER Serisi İncelemesi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

2-3 dakika süren benchmark testlerinde işlemci 75 derecelere ulaşıyorsa uzun süreli kullanımda 80 ve üstünü görüyoruz sanırım stok soğutucuyla?

İmzamdaki konfigrasyonda 2k full ayarlarda sorunsuz herşeyi test edebildim. 90 fps altında aldığım oyun pek olmadı. Super serisi kartlar cidden başarılı. Ben oyuncu değil yazılım geliştiricisiyim ama canım istediğinde oyunda oynayabileyim diye ekran kartını rtx super yaptım. Memnunum :) 5700 serisinden gireyim dedim stock soğutucudan bi kere dilim yandı, en iyisinide yapsalar yanaşmam :)

Hocam ben 2080'li bir sistem toplamayı düşünüyordum. Sizce 2080 kalsın mı, yoksa 2080 Super almak için birkaç parçadan kısayım mı? Sizce ne kadar fark eder?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı