Nvidia Shadowplay ile Sadece Oyun Sesini Kaydetme

hasan arslan

Hectopat
Daha fazla  
Ben oyun oynarken arkada çalan müzik vs. değil sadece oyunun sesini kaydetmesini istiyorum ve oyundan çıkıp başka sayfaya baktığımda arka planda oyunu kaydetmesine devam etmesini istiyorum, nasıl yapabilirim?
Şu an kayıt yaptığımda arka planda çalan müziğimde kayıt ediyor ve başka sayfaya baktığımda donuk gösteriyor.

Mikrofonu kapat veya direkt Windows+G yapıp mikrofonsuz kaydet, ama bildiğim üzere tek sesi kaydeden ve başka bir pencereye geçince oyun sesini kaydetmeye devam eden bir kayıt programı yok, ama bildiğim üzere.

Mikrofonu kapat veya direkt Windows+G yapıp mikrofonsuz kaydet, ama bildiğim üzere tek sesi kaydeden ve başka bir pencereye geçince oyun sesini kaydetmeye devam eden bir kayıt programı yok, ama bildiğim üzere.
Anladım peki oyundan başka sayfaya geçince kayıtta oyun donuyor olarak görünüyor onu nasıl çözebilirim?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı