Çözüldü Nvlddmkm.sys mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mechnes

Femtopat
Daha fazla  
ASUS GL553VD GTX1050 i7-7700HQ işlemcili laptopum da sadece SolidWorks uygulamasını kullanırken mavi ekran hatası alıyorum. Ağır oyunlarda veya video izlerken herhangi bir mavi ekran hatası almıyorum. Sürücüyü DDU ile silip eski bir sürümü indirip kurdum ama sonuç hala aynı.

Çözüm
DDU ile Intel ve Nvidia sil. Sonra güncel olacak şekilde güncel sürücüleri sırasıyla indir yükle.
Asus araçlarını'da sil.
Minidump paylaşın.

Minidump paylaşın.
Adsız klasör - Google Drive link bu

Minidump paylaşın.
İyi akşamlar, Dump dosyalarını inceleme şansınız oldu mu

Son düzenleme:
Adsız klasör - Google Drive link bu

Merhaba, henuz olmadi üzgünüm.

DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırın ve stabil bir sürüm kurun:

Son düzenleme:
Her iki yöntemi de denedim ama sonuç yine aynı hocam. Bellek tanımlama aracını çalıştırdım orda da yüzde 21 de takılı kaldı yaklaşık 10 saat gibi bir süreyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop 5-6 senelik olduğundan teknik servis kabul etmedi memtest ile testi deneyeceğim bir de.
Memtest86 ile bellek testini yap. Win test aracı ile değil.
Dediklerimi doğru yaptığın halde mavi ekran alıyorsa garantiye yolla donanımsal kontrol etsinler, zira donanımsal sorun var demektir.

Hocam konuyu tekrar hortlatayım memtestle testte bi sorun çıkmadı, Windows tanılamayla genişletilmişte test edince %21 de kalıyor sorun var mı yok mu emin olamadım açıkcası.

Yeni konular

Geri
Yukarı