NVMe M.2 SSD önerisi

Ben harici soğutma ile kullanıyorum ama içeriğe bakarsanız yükte 65 derece gibi gayet normal bir değer sunuyor. Tabii bu kasaya, havaya göre değişir. Anakart tarafında ise bu ürünün hızlarını tam olarak erişemezsiniz ama ileride bir güncelleme yaptığınızda sorun kalmaz tabii. Yani ileriye dönük olarak alınabilir gayet.
Ama kullanacağım elbette anakratı değiştirmem hele ki iyi bir modele zaman alacaktır.Harici soğutmam yok fakat kasanın yan tarafı açık her zaman asla güneş görmüyor evimi tam yazlık denecek şekilde güneş görmüyor soğuk,[hatta kışın çekilmiyor :) ] 3-4 saat rdr2 yüksek kalitede oynarsam bana sıkıntı çıkarır mı ?

Ama kullanacağım elbette anakratı değiştirmem hele ki iyi bir modele zaman alacaktır. Harici soğutmam yok fakat kasanın yan tarafı açık her zaman asla güneş görmüyor evimi tam yazlık denecek şekilde güneş görmüyor soğuk,[hatta kışın çekilmiyor :) ] 3-4 saat RDR2 yüksek kalitede oynarsam bana sıkıntı çıkarır mı?
Yok. Bu ürünleri kullanmak için alıyorsunuz zaten. Yüksek kullanımda elbette ayakta kalacaktır.

Bizzat kullanıcısıyım. Merak ettiğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz.

Hocam aynı ürünü ben sipariş geçmek üzereyim. İnternetten markayı araştırdım farklı konularda siz başta olmak üzere birçok kişiden önerilen bu ürün aklıma yattı. Anakartım B550M Mortar. Ürünü ana SSD olarak kullanıp ilk etapta hem Windows hem de oyun program kurulumu vs yapmak istiyorum. Kalan tek sorum ürünün satıcısı ile ilgili.

Ürün şu an gen4 muadillerine göre cidden uygun fiyatlı görünüyor. Satıcısı olan by-Pro'nun İstanbul ticaret odası kaydında bulunan adresi ve logosunu aratınca hiçbir şey çıkmıyor. E-ticaret firma yorumlarına güvenmiyorum çünkü genelde olumsuz yorumları yayınlamıyorlar. Velhasıl firma adeta hayalet gibi. Sorun yaşasak muhatap bulur muyuz, ürünü böyle by-Pro'dan alan var mıdır?

Aslında kafaya takmam sonuçta en kötü Hepsiburada iade alır mecbur derim ama sistem ekipmanlarını tek tek topluyorum. Kasa ve işlemci kaldı bir tek yani ilk aldığımda işlemci olmadığından bir süre ürünü kullanamayacağım. O yüzden emin olmak istiyorum.

Hocam aynı ürünü ben sipariş geçmek üzereyim. İnternetten markayı araştırdım farklı konularda siz başta olmak üzere birçok kişiden önerilen bu ürün aklıma yattı. Anakartım B550M Mortar. Ürünü ana SSD olarak kullanıp ilk etapta hem Windows hem de oyun program kurulumu vs yapmak istiyorum. Kalan tek sorum ürünün satıcısı ile ilgili.

Ürün şu an gen4 muadillerine göre cidden uygun fiyatlı görünüyor. Satıcısı olan by-Pro'nun İstanbul ticaret odası kaydında bulunan adresi ve logosunu aratınca hiçbir şey çıkmıyor. E-ticaret firma yorumlarına güvenmiyorum çünkü genelde olumsuz yorumları yayınlamıyorlar. Velhasıl firma adeta hayalet gibi. Sorun yaşasak muhatap bulur muyuz, ürünü böyle by-Pro'dan alan var mıdır?

Aslında kafaya takmam sonuçta en kötü Hepsiburada iade alır mecbur derim ama sistem ekipmanlarını tek tek topluyorum. Kasa ve işlemci kaldı bir tek yani ilk aldığımda işlemci olmadığından bir süre ürünü kullanamayacağım. O yüzden emin olmak istiyorum.
Merhabalar.

Satıcı konusunda bir şey diyemiyorum. Ben Tekramarket satıcı ile alım yapmıştım ki bilinen bir oluşumdur. He bu tür konularda emin olamıyorsanız Amazon'u da bir araştırın. Daha iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Merhabalar.

Satıcı konusunda bir şey diyemiyorum. Ben Tekramarket satıcı ile alım yapmıştım ki bilinen bir oluşumdur. He bu tür konularda emin olamıyorsanız Amazon'u da bir araştırın. Daha iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz.
Hocam ürün amazonda 3300 lira :)

Bi cesaretle sipariş verdim by prodan. 1 saat içinde siparişiniz kargoya verildi uyarısı geldi. Şimdilik sorun yok gibi. Ürünü alınca deneyimlerimi buraya yazacağım.

Hocam ürün amazonda 3300 lira :)

Bi cesaretle sipariş verdim by prodan. 1 saat içinde siparişiniz kargoya verildi uyarısı geldi. Şimdilik sorun yok gibi. Ürünü alınca deneyimlerimi buraya yazacağım.
Bakmadım. Bazen aynı fiyatlarda oluyordu. 😅

Neyse umarım sorunsuz bir alışveriş olur. 🙌

Arkadaşlar M.2 SSD almayı düşünüyorum. Marka ne derece önemli almışken tek sefer alayım diyorum...
Bu ürün nasıl?
Samsung da tavsiye ederim hocam.

Merhabalar.

Ben simteknolojiden aldım. 2700e 2 haftada olmuş sana 3400...bakalım başka parçaları da upgrade etmem gerek sonunda tam verim alacağım inş.şimdilik bir sorun yok gibi...

Geri
Yukarı