NVMe SSD'ler her gün pahalılanıyor

Criesley

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
İlahiyat
Dün 470 TL olan James Donkey 570.
2 gün önce 370 TL olan hikivson bugün 690 TL.

İncehesap yetkili satıcı altında aşırı zam yapıyor. Almak isteyenler kaçırmadan alsınlar yarın 730 TL olursa şaşırmam artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatı artmayan bir şey gösterin :)
Hayat kalitem.

1666336575798.png

Bunun fiyatı genelde sabit.

1666336655642.png

Şaşırtmadı.

Burada fiyat düşecek yazıldı mı yazıldı. SSD fiyatları azalacak diye Ali reis makale açtı mı açtı. Bende alım yapmadım. 370e kaçırdım ilk parti SSD'leri , koydu.

Evet bunlar da fiyat artışı yedi SSD almak haram oldu duygular yalan oldu.

Fiyatı artmayan bir şey gösterin :)
Maaşım :(

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-10-21-11-24-14-081_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2022-10-21-11-24-14-081_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    71,7 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
Fiyat artıyor demeyelim de Black Friday öncesi ülkemizin değerli firmaları ön hazırlık yapıyorlar diyelim. 😊

Dün 470 TL olan James Donkey 570.
2 gün önce 370 TL olan hikivson bugün 690 TL.

İncehesap yetkili satıcı altında aşırı zam yapıyor. Almak isteyenler kaçırmadan alsınlar yarın 730 TL olursa şaşırmam artık.

Çok sürmez. Son zamanlarda PC bileşenleri pazarında düşüş görülüyor. Ya az satayım çok kar yapayım diyorlar ya da akıllarınca fiyatı şişirip pazarı hipnoz ediyorlar. Ben böyle düşünüyorum. Bu iş dolar euro olayından çıktı çünkü. Acilen el atılması lazım.

Ben şahsen öyle düşünüyorum. Yani ortada herhangi bir kur artışı yokken son 1 aydaki artışı geçtim, son 2 gündeki artışa bakın:

Eki Görüntüle 1549694
Sorma bu nedir ya bu arada bu muhabbeti yaparken benim james donkey ssd vefat etti.

Gerçekten acınası bir durum. Kendi kendimizi bitiriyoruz haberimiz yok. İnsan değil bunlar.
Aga ben almayı düşünüyorum tamam mı 300 Tl birden artınca dedim ne oluyor ya ne oluyor incehesaba laf sayarken herkes birden fiyat artışı yaptı.

Geri
Yukarı