NZXT H510 Elite alınır mı?

h4yrettinx

Hectopat
İyi akşamlar. Sorum başlıktaki gibidir. Bu kasa alınır mı? Tasarımı nedense aşırı çok hoşuma gidiyor. Ön kısmı mesh olsa düşünmeden alacağım ama mesh olmadığı için hava akımı kötü olur mu? Fiyatı 1450 TL. Şu an da bendeki kasa ise Corsair Carbide 275r beyaz.

Dosya Ekleri

• maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    128,9 KB · Görüntüleme: 299
Son düzenleyen: Moderatör:
İyi akşamlar. Sorum başlıktaki gibidir. Bu kasa alınır mı? Tasarımı nedense aşırı çok hoşuma gidiyor. Ön kısmı mesh olsa düşünmeden alacağım ama mesh olmadığı için hava akımı kötü olur mu? Fiyatı 1450 TL. Şu an da bendeki kasa ise Corsair Carbide 275r beyaz.
Tasarımı bana kar küresini anımsatıyor zevk meselesi :D.

1614535955910.png

Biraz araştırdım ama NZXT'nin malzeme kalitesi baya iyiymiş. Ve şıkta. Ama evet dediğiniz doğru 1400 TL bu kasaya işlev olarak fazla. 1000 TL gibi bir fiyat olsaydı hak ederdi bence.
Taş gibi bir kasa ama biraz pahalı. Eğer gerçekten çok hoşunuza gittiyse, başka bir kasa aldığınızda gönlünüz onda kalırsa alabilirsiniz.

Biraz araştırdım ama NZXT'nin malzeme kalitesi baya iyiymiş. Ve şıkta. Ama evet dediğiniz doğru 1400 TL bu kasaya işlev olarak fazla. 1000 TL gibi bir fiyat olsaydı hak ederdi bence.
Bu paraya hazır ve daha iyi hava geçirgenliği sağlayacak kasalar var. Bazılarını ise daha da düşük miktara alıp kendiniz şık bir hale getirebilirsiniz. O yüzden NZXT almak istiyorsanız son karar sizin tabi.

Yeni konular

Geri
Yukarı