NZXT H510 Elite kasaya 3 fanlı ekran kartı sığar mı?

Lunchx

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, yeni bir sistem toplamaya karar verdim ve kasa olarak NZXT H510 Elite modelini tercih ettim ve 3 fanlı ekran kartı takabilir miyim? Ayrıca sıvı soğutma kullanacağım, cevaplarınızı ve önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Hangi sıvı soğutma ve ekran kartını düşünüyorsunuz?

Geç cevap içim kusura bakma hocam, sıvı soğutma NZXT Kraken Z63 280mm ekran kartı şu an RTX 3070 Ti sıvı soğutma varken en son 31 cm ekran kartı desteklendiğini duydum ve ASUS TUF Gaming 3070 Ti diye düşünüyorum oda 30cm diye gözüküyor iyi bir ekran kartı mı veya önerdiğiniz sığacak bir ekran kartı var mıdır?

Hocam olmadı kasa değiştireceğim Corsair 5000X i çok beğendim yüne H510 Elite gibi, süzün önerdiğiniz bir kasa var mıdır?

Şu an fiyatlarına baktım ve çok pahalı bütçemi aşıyor. Sizin önerdiğiniz bir kasa varsa lütfen paylaşır mısınız?

Kasa önerisi için bütçenizle beraber yeni konu açsanız iyi olur aslında. Uzun zamandır donanım araştırmıyorum zaten, benden iyi öneri yapanlar olacaktır.

Radyatör 3 cm, fanlar da 2,6 cm kalınlıkta. Kasanın sıvı soğutma kalınlığı desteği 6 cm. Burası tamam. Zaten kasayla uyumlu donanımlarda bahsettiğiniz soğutucu da görünüyor.

GPU desteği ise 338 - 368 mm olarak belirtilmiş. 3 cm nereden kısılıyor tam emin değilim ama 33 cm desek bile bahsettiğiniz ekran kartı sığıyor, ekran kartı 29,9 cm uzunlukta.

Kasa önerisi için bütçenizle beraber yeni konu açsanız iyi olur aslında. Uzun zamandır donanım araştırmıyorum zaten, benden iyi öneri yapanlar olacaktır.

Radyatör 3 cm, fanlar da 2,6 CM kalınlıkta. Kasanın sıvı soğutma kalınlığı desteği 6 cm. Burası tamam. Zaten kasayla uyumlu donanımlarda bahsettiğiniz soğutucu da görünüyor.

GPU desteği ise 338 - 368 mm olarak belirtilmiş. 3 cm nereden kısılıyor tam emin değilim ama 33 cm desek bile bahsettiğiniz ekran kartı sığıyor, ekran kartı 29,9 CM uzunlukta.

Tamamdır teşekkür ederim cevabınız için ilgilendiğin içinde çok teşekkür ederim iyi akşamlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı