NZXT S340 alınır mı?

AntenOS

Hectopat
Makaleler
2
Öncelikle merhabalar.
Kasamı değiştireceğim için kasa arayışındayım. Aklımda kaliteli bir marka olduğundan NZXT S340 var. Sizce nasıldır? Alınır mı? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

İki yıl kullandım. Gayet kaliteli ve şık bir kasa. Özellikle sisteme baktığınızda kablo görmek istemeyenlerdenseniz iyi bir tercih olacaktır ama fiyatı da önemli bir unsur. Ne kadara alacaksanız, belki alacağınız fiyata daha iyi bir kasa önerilebilir. Ek olarak fan alamayacaksanız fan sayısı fazla ve ön paneli mesh olan kasalara yönelmenizi öneririm.

Hep NZXT'nin bir ürününü kullanmak istemişimdir sanırım bu kasayı tercih edeceğim, NZXT kalitesini biliyoruz zaten. kötü bir deneyim yaşatacağını sanmıyorum.
İki yıl kullandım. Gayet kaliteli ve şık bir kasa. Özellikle sisteme baktığınızda kablo görmek istemeyenlerdenseniz iyi bir tercih olacaktır ama fiyatı da önemli bir unsur. Ne kadara alacaksanız, belki alacağınız fiyata daha iyi bir kasa önerilebilir. Ek olarak fan alamayacaksanız fan sayısı fazla ve ön paneli mesh olan kasalara yönelmenizi öneririm.
Fan ve CPU hava soğutma takviyesi yapacağım şu an kullanmakta olduğum sisteme.

NZXT S340 Elite kullanıyorum, kasada 2 adet fan var ve sıcaklıklar çok iyi. Kasanın ön tarafı mesh ama önünde kapak var, Üst ve alt tarafında 2 parmak kadar açıklık var aşağıya kadar ve hava akışı oldukça iyi. Kendim kullanıyorum, öneririm. Malzeme kalitesini zaten biliyosundur.

NZXT S340 Elite kullanıyorum, kasada 2 adet fan var ve sıcaklıklar çok iyi. Kasanın ön tarafı mesh ama önünde kapak var, Üst ve alt tarafında 2 parmak kadar açıklık var aşağıya kadar ve hava akışı oldukça iyi. Kendim kullanıyorum, öneririm. Malzeme kalitesini zaten biliyosundur.
O zaman S340 alıyorum hocam, değerli yorumlarınız için teşekkürler. :)

Kötü olma ihtimali yok gibi zaten NZXT kalitesi. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı