O kadar oyunu öğrenmeyi, oynamayı nasıl becerdiniz?

BrewsteR

Hectopat
Cidden öyle göz atıyorum da, maşallahınız var. 😁

Benim sadece sürekli oynadığım iki oyun var:
  • MTA (9 yıldır oynuyorum maalesef bırakamıyorum bir türlü)
  • PUBG Steam (bu da 2-3 veya 4 ay, her akşam oynadıktan sonra sıkıyor artık)
Öyle arada CS:GO girerim, o da yeni başladım oyuna, 2 günde bir 1 saat oynadıktan sonra sıkıyor. Demem o ki o kadar oyunu nasıl sıkılmadan oynadınız? 😁

Son düzenleyen: Moderatör:
4000 saat Dotam 1000 civarı CS:GO 400 civarı Skyrim ve 1000 civarı LoL oynadım. Şu sıralar çok dizimi dövüyorum Moba'ya başladığım için. Pişman olmadığım 3-5 oyun vardır Witcher, Skyrim, Metin 2 gibi.

4000 saat Dotam 1000 civarı CS:GO 400 civarı Skyrim ve 1000 civarı LoL oynadım. Şu sıralar çok dizimi dövüyorum Moba'ya başladığım için. Pişman olmadığım 3-5 oyun vardır Witcher, Skyrim, Metin 2 gibi.
Yeni oyunlar kefşedecem diyom hep, pc ye oturup.
PUBG'ye girince amaaan boşver daha sonra bakarım diyorum öyle gidiyor 😁

PUBG asla beni saran bir oyun olmadı, 10 dakikadan sonra bayıyorum belki de battle royale'in aynı tarzından baydığım içindir :D

Hocam herşey insanın kendisinde bitiyor yani oyun tavsiyesi önerisi al ancak samimi söylüyorum eğer ilgini çekmiyorsa hiç uğraşma 4 yıldır cs go 5 yıldır battlefield 4 oynuyorum hala bıkmadım bi o kadar daha oynarım yani zaten çeşitli hikaye oyunları oynasan bunları torrentlemediğin sürece para dayanmaz malum ekonomi yüzünden artık 200-300 liraya oyun fiyatları görür olduk hatta death stranding 400 lira yani açıkçası yıllar boyunca bi rpg-fps oyunu oynasan çok rahat para tutarsın torrenti hiçbir şekilde desteklemediğimiz için ben açıkçası story oyun oynamıyorum artık ancak en sevdiğim üstteki arkadaşında bahsettiği The Witcher oyunuydu.

Cidden öyle göz atıyorum da, maşallahınız var. 😁

Benim sadece sürekli oynadığım iki oyun var:
  • MTA (9 yıldır oynuyorum maalesef bırakamıyorum bir türlü)
  • PUBG Steam (bu da 2-3 veya 4 ay, her akşam oynadıktan sonra sıkıyor artık)
Öyle arada CS:GO girerim, o da yeni başladım oyuna, 2 günde bir 1 saat oynadıktan sonra sıkıyor. Demem o ki o kadar oyunu nasıl sıkılmadan oynadınız? 😁

Hocam bu kadar fazla oyun oynadık ama sonuç dönüp dolaşıp yine size geliyor.

Şöyle anlatayım;

Mesela serious sam 2 oynuyorum. Normalde bu oyun fps veya tps modunda oynanabilir. Bende diyorum ki; fps modunda bunu oynayacapıma gider fps oyunu olan cs oynarım daha iyi diyorum.

Yani oyun türleri aynı olunca dönüp dolaşıp sonuçta sizin gibi oluyoruz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı