Obez oldum ne yapmalıyım?

XkralObezTR

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yemek yemeyi çok severim, küçüklükten beri öyle 3. sınıfa kadar her şey normaldi ama 3. sınıfta astım hastalığım iyice arttığı için doktora götürmüşler ve bana bir iğne yapmışlar. Dozunu bilmiyorum ama işte vurmuşlar ve ondan sonra günden güne kilo almışım. Şimdi 16 yaşıma gireceğim ve 176 boy 96 kiloyum. Spora gidiyorum, inşallah daha fazla da kilo vereceğim ama aklıma takılan soru şu: Acaba şu eskiden vurulan iğne ne iğnesiydi?

Hesabın kurulma tarihi, kullanıcı adınız ve başlığa bakıp çok cevap yazmak istemedim ama yine de söyleyeyim. Obez değil kilolusunuz spor yapıp sağlıklı beslenin yeter.

1711569834408.png

Spor yapabilirsiniz. Karbonhidrat tüketimini azaltabilirsiniz.

Bisiklet sür. Karbonhidrat kesinlikle tüketme. Çatlayana patlayana kadar koş yürü bisiklet sür. 3 aya normalleşmeye başlarsın.

Hesabın kurulma tarihi, kullanıcı adınız ve başlığa bakıp çok cevap yazmak istemedim ama yine de söyleyeyim. Obez değil kilolusunuz spor yapıp sağlıklı beslenin yeter.
hocam deprem zamanı maraştan ankara ya gitmiştim ve orada yaklaşlık 5 ay kaldım sonrasında tekrardan maraşa geldiğimde aşırı şekilde kiloluydum 104 e çıkmıştım sonra spora başlamaya karar verdim ve 2,5 ayda 96 yı gördüm sonra bir takım olaylar yüzünden spora ara vermek zorunda kaldım ama kilomu korumuştum şuan tekrardan başladım yaza kadar 90 ın altına düşmeyi hedefliyorum

Geri
Yukarı