OBP 95 alan bir okul sizce nasıldır?

Çok doğru hocam ama matematik 1 dediğiniz nedir tam anlayamadım.

MYMAT1icindekiler.jpg

Bıraktım buraya konuları, buradaki konulara bu yaz bakarsan kendini rakiplerinin çok önüne atarsın, belki de 9. sınıf müfredatına tamamen paralel olmaz ama çoğunu kapsar.

TYT konularının yarısı buradan oluyor.

OBP ile alan liseler belli olmaz.
1- Ortaokul çok kolay o ortalama rahat yapılır.
2-Kopya çekilebilir bu yüzden ortalama.iyi gelebilir.

O lise düşündüğünden daha da kötü yüksek ihtimal.

Meslek liselerindeki gibi çapulcularla dolu bir ortam görmezsin ama kusursuz da olmaz. Okunabilir oluyorlar genelde, okuldan okula değişir. Ben 92 civarı OBP ile alan bir okuldayım, güzel.

Eki Görüntüle 1422142

Bıraktım buraya konuları, buradaki konulara bu yaz bakarsan kendini rakiplerinin çok önüne atarsın, belki de 9. sınıf müfredatına tamamen paralel olmaz ama çoğunu kapsar.

TYT konularının yarısı buradan oluyor.

Hocam bu sene LGS yüzdelik dilimler hangi seneye benzer ve arkadaşım puanını hesaplayınca 410 çıkıyor yüzdelik 4.4 geçen seneye göre. Geçen sene 408 puan 4.51 ile alan bir okula sizce bu sene gidebilir mi?

Düz liseler ile Anadolu liseleri arasında fark yok hocam artık. Hepsi Anadolu sayılır. Yani ortam olarak da eğitim olarak da bir fark olmaz.

Düz liseler ile Anadolu liseleri arasında fark yok hocam artık. Hepsi Anadolu sayılır. Yani ortam olarak da eğitim olarak da bir fark olmaz.

Hocam geçen sene 408 puan 4.51 ile alan Anadolu lisesi ile geçen sene OBP 95 alan bir lise arasında fark olmaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı