OBS ile çekilen oyun videoları kasıyor

MichaelWhite

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oynadığım oyunların videosunu çekiyorum. Çekerken sorun olmuyor ama çekilen videoyu izlerken kasma oluyor. Kullanmam gereken ayarları veya başka kayıt programları önerebilir misiniz?

Sistemim;
AMD Ryzen 3 1200 AF.
Gigabyte B450M-H
Corsair 8 GB 3000 MHz RAM.
500 GB HDD.
MSI NVIDIA GeForce GT 1030 OC Aero ITX.

Oynadığım oyunların videosunu çekiyorum. Çekerken sorun olmuyor ama çekilen videoyu izlerken kasma oluyor. Kullanmam gereken ayarları veya başka kayıt programları önerebilir misiniz?

Sistemim;
AMD Ryzen 3 1200 AF.
Gigabyte B450M-H
500 GB HDD.
Geforce experience kayıt programına var videosunu izle indir ayarlarını yap direk oyunu kayıt ediyor yani sen oynarken kasmıyorsa oda kasmıyor direk görüntüyü alıyor fps test videoları çekerken onla çekiyorlar onun dışında bandicam in pro sürümünde yazısın bir şekilde çekiyor ve kasmıyor

GeForce Experience kayıt programına var videosunu izle indir ayarlarını yap direk oyunu kayıt ediyor yani sen oynarken kasmıyorsa oda kasmıyor direk görüntüyü alıyor FPS test videoları çekerken onla çekiyorlar onun dışında Bandicam'in Pro sürümünde yazısın bir şekilde çekiyor ve kasmıyor.

GeForce Experience sadece GTX kartlarda çalışıyor diye biliyorum.

Sistemim;
AMD Ryzen 3 1200 AF.
Gigabyte B450M-H
500 GB HDD.
Bu OBS'in kronik bir sorunu. İnsanların büyük çoğunluğu yaşıyor. Farklı kayıt programları önerebilirim. Eğer maddi olarak sıkıntınız yoksa Camtasia çok iyidir. Adobe'nin edit programları da iyidir. Eğer ücretsiz olmasıno ve ekranda yazı (watermark) olmasını istemiyorsanız 480p yükleme şartıyla Clipchamp önerebilirim.

Bu OBS'in kronik bir sorunu. İnsanların büyük çoğunluğu yaşıyor. Farklı kayıt programları önerebilirim. Eğer maddi olarak sıkıntınız yoksa Camtasia çok iyidir. Adobe'nin edit programları da iyidir. Eğer ücretsiz olmasıno ve ekranda yazı (watermark) olmasını istemiyorsanız 480p yükleme şartıyla clipchamp önerebilirim.

En sorunsuzu hangisidir?

Geri
Yukarı